shopping-cart 0,00 zł

swobodnie na temat

reklama

CAD Projekt K&A na Łódź Design Festiwal

computer zapisz w bibliotece

CAD Projekt K&A na Łódź Design Festiwal

06 listopada '15
Dane techniczne

Wspominamy tegoroczną edycję Łódź Design Festiwal, odbywającą się pod hasłem KONSEKWENCJE. CAD Projekt K&A uczestniczy w imprezie od pięciu lat, od czterech lat jako współinicjator Strefy Projektanta i jej stały Partner.

 

Interpretacja tegorocznej idei przewodniej festiwalu była dla poznańskiej firmy świetną zabawą. Jej przedstawiciele postanowili zastanowić się nad tym czy istnieje coś takiego jak spersonalizowane projektowanie wnętrz. Wspólnie z uczestnikami, podczas ostatniego weekendu festiwalowego rozważali powyższą tezę, zarówno na etapie projektowania, prezentacji projektu, jak i kontaktu z klientem. Zuza, Ilona i Kasia pojawiły się nie tylko na plakatach, które wisiały na stoisku firmy w Strefie Projektanta. Ich obraz funkcjonował również w wyobraźni uczestników festiwalu, pokazując trzy różne aranżacje wnętrza o tym samym rozkładzie, dla trzech zupełnie różnych osób.

Celem CAD Projekt K&A była opowieść o tym, że projektant czy architekt wnętrz każde zlecenie rozpatruje odrębnie i to na każdym etapie projektowania. Podczas targów, zarówno w ramach swojego stoiska, warsztatów, jak i niedzielnego wykładu i debaty w bloku Blok wykładów F5: Nowe technologie w służbie projektowania firma prezentowała również nowości w oprogramowaniu z 26 maja tego roku na przykładzie swojego programu do projektowania, wyceny i wizualizacji wnętrz - CAD Decor PRO.


Informacje o udziale CAD Projekt K&A w Łódź Design Festival 2015 na stronie festiwalu::
http://lodzdesign.com/festiwal/wydarzenia/strefa-projektanta/
http://lodzdesign.com/event/projekt-emocje-kreacja-wnetrza/2015-10-16/?lang=pl
http://lodzdesign.com/event/blok-wykladow-kwartalnik-f5-nowe-technologie-w-sluzbie-projektowania/