shopping-cart 0,00 zł

swobodnie na temat

reklama

Konferencja „MIASTO RZECZ PUBLICZNA”

computer zapisz w bibliotece

Konferencja „MIASTO RZECZ PUBLICZNA”

15 października '14
Dane techniczne

Zapraszamy serdecznie do udziału w konferencji „MIASTO RZECZ PUBLICZNA”, która odbędzie się w formie 2-dniowych warsztatów architektonicznych w dniu 17-18 października w Szczecinie.


 


Konferencja jest wydarzeniem wpisanym w program 4-dniowego Westivalu architektury jako sposób na osiągnięcie wspólnie założonego przez SARP i UM celu, jakim jest odnalezienie płaszczyzny wspólnych dla społeczności lokalnej działań na rzecz Alei Wojska Polskiego.

Organizatorem konferencji jest Wydawnictwo RAM-wydawca miesięcznika Architektura i Biznes wraz ze Stowarzyszeniem Architektów Polskich oddział w Szczecinie.

Celem konferencji będzie włączenie projektu dotyczącego odnowy Alei Wojska Polskiego w obieg publicznej debaty, zaangażowanie społeczności mieszkańców, przedsiębiorców z rejonu ulicy oraz władzy publicznej do wspólnego działania, diagnoza problemów i wymiana doświadczeń, a także określenie głównych kierunków działania i w ślad za tym próba odnalezienia podziału pól aktywności dla głównych grup inicjatorów i uczestników przewidywanego przedsięwzięcia.

 

LIST PRZEWODNI         HARMONOGRAM


 

Wstęp bezpłatny, po uprzednim zarejestrowaniu się w dostępnym poniżej formularzu:kontakt z biurem organizatora

Marta Bąk
tel: 12 632-34-02
email:
m.bak@architekturaibiznes.com.pl