Energiale Sp. z o.o.

Energiale to firma technologiczno-inwestycyjna będąca autorem innowacyjnego projektu „Energiale”. Energiale to przełomowa skalowalna technologia łącząca w sobie autorskie projekty, modułowych, prefabrykowanych domów jednorodzinnych oraz osiedli, campusów, resortów z wszystkimi rozwiązaniami w zakresie Odnawialnych Źródeł Energii.

Proponujemy rozwiązania od koncepcji i projektu po dostarczanie, montaż i rozruch całego systemu, składającego się z fotowoltaicznych zintegrowanych modułów dachowych wraz z hybrydowym inwerterem, magazynem energii, stacją ładowania pojazdów elektrycznych, pompą ciepła, centralą rekuperacji, automatyką inteligentnego domu oraz software integrującym z mikrosiecią, VPP – Virtual Power Plant i DSR – Demand Side Response.

Energiale to również EnergialeHub – nasz autorski projekt, który powstał w 2015 roku. EH to wielostanowiskowa, autonomiczna strefa ładowania pojazdów elektrycznych rozbudowana o strefę relaksu uzupełniona przez sklepy, punkty usługowe, paczko – i lodówkomaty, restauracje, kawiarnie, pozwalające pożytecznie i komfortowo spędzić czas potrzebny do ładowania samochodu elektrycznego.

W Energiale mamy tylko jeden cel – budowa zielonego świata. Wierzymy, że nasze zielone domy staną się przyszłością całego budownictwa mieszkaniowego. Budujemy dzisiaj z myślą o przyszłości.

Produkty dla Domu – artykuły

INSPIRACJE