Jeden produkt, wiele możliwości dzięki zewnętrznym okładzinom elewacyjnym

01 listopada '19

Zewnętrzne okładziny Rockpanel

Będąc architektem, pragniesz stworzyć oryginalny budynek o nietypowym wyglądzie. Dzięki zewnętrznym okładzinom firmy Rockpanel, w projektowanej elewacji możesz połączyć funkcjonalność, harmonię i ekspresję.

Teraz masz możliwość zaprojektowania i zrealizowania dowolnego budynku, który przyjdzie Ci na myśl, bez zastanawiania się nad ograniczeniami.

Okładziny firmy Rockpanel wykonane są z wełny skalnej, materiału – w zrównoważony sposób pozyskiwanego z natury – który jest ogniotrwały, stabilny wymiarowo, odporny na warunki atmosferyczne oraz łatwy w montażu i utrzymaniu. Wszystkie produkty firmy Rockpanel są zgodne z obowiązującymi przepisami prawa budowlanego. Dzięki nim możesz swobodnie łączyć, zaskakiwać, fascynować, kojarzyć i pozostawiać swój własny znak na każdym projekcie.

Jeden produkt, wiele możliwości

W segmencie Rockpanel Basic znajdziesz produkty idealne do odnowienia budynku w dowolny sposób. Linia dachowa i fasada będą miały harmonijny, odświeżony wygląd, któremu możesz nadać indywidualny charakter, podkreślając wybrane szczegóły. W segmencie Rockpanel Design znajdziesz produkty, które nadadzą Twojemu projektowi dowolny kształt i kolorystykę. Dzięki rozbudowanej palecie kolorów oraz giętkości płyt możesz stworzyć budynek o ekspresyjnym wyglądzie i oryginalnym charakterze. W tej linii dostępne są produkty: Rockpanel Colours, Rockpanel Metallics, Rockpanel Chameleon i Rockpanel Brilliant.

W segmencie Rockpanel Nature znajdziesz produkty, dzięki którym możesz idealnie wkomponować w swoje dzieło organiczne elementy natury. W ten sposób budynek doskonale wpasuje się w otoczenie. W skład tej linii produktów wchodzą: Rockpanel Woods, Rockpanel Stones i Rockpanel Natural. W segmencie Rockpanel Premium znajdziesz produkty, dzięki którym stworzysz imponujące i oryginalne elewacje, wyrażające Twój niepowtarzalny styl.

Nie chcesz iść na kompromis w kwestii swojego projektu? Zatem fasady Rockpanel Premium są dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Dzięki rozwiązaniom Rockpanel Lines2 możesz bawić się tradycyjnymi projektami elewacji – wykorzystując linie jako stały element, nadający budynkowi stylowy wygląd. Podstawą Twojego projektu może być idealna symetria lub abstrakcja.

To Ty decydujesz o tym, w jaki sposób wyeksponujesz najlepsze cechy Twojego budynku, podkreślając jego linie. Rozwiązania Rockpanel Lines² dają Ci swobodę przełożenia wizji na rzeczywistość. To doskonała, trwała i łatwa w utrzymaniu alternatywa dla drewnianych paneli, łączonych na wpust i pióro. Nie pozwól, by cokolwiek ograniczało Twoją kreatywność!

Szeroki wachlarz płyt fasadowych

Rockpanel pozwala dobrać właściwe rozwiązanie zewnętrznych okładzin elewacyjnych – we właściwym momencie i do każdego projektu.

Głos został już oddany

Druga edycja konkursu „Wnętrze Roku Pfleiderer” - www.wnetrzeroku.pl
Uwalniamy barwy - Farby proszkowe firmy IGP Powder Coatings
Trendy wnętrzarskie 2022