Warszawa

termin składania prac

01.01.1970

Wyniki konkursu na projekt wielkoformatowej rzeźby dla studentów i studentek oraz absolwentów i absolwentek Wydziału Sztuki Mediów warszawskiej ASP

organizator: Yareal Polska, Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie

12 czerwca br., poznaliśmy wyniki konkursu dla studentów i studentek oraz absolwentek i absolwentów Wydziału Sztuki Mediów warszawskiej ASP na obiekt/rzeźbę LIXA. Jego celem było stworzenie projektu, który stanie się podstawą do realizacji wielkoformatowej rzeźby w przestrzeni kompleksu biurowego LIXA. Rzeźba ma komponować się z zastaną przestrzenią, stanowić jej integralną część oraz stać się elementem identyfikującym lokalizację.

Yareal Polska we współpracy z Akademią Sztuk Pięknych w Warszawie organizuje konkurs dla studentów i absolwentów Wydziału Sztuki Mediów warszawskiej ASP, w którym młodzi twórcy mają za zadanie stworzyć projekt wielkoformatowej rzeźby dla przestrzeni biurowego kompleksu w Warszawie projektu pracowni HRA Architekci.

cel

Celem konkursu jest wyłonienie projektu, który stanie się podstawą do realizacji wielkoformatowej rzeźby w przestrzeni kompleksu biurowego LIXA. Rzeźba ma komponować się z zastaną przestrzenią, stanowić jej integralną część oraz stać się elementem identyfikującym lokalizację.
 
Celem konkursu jest także promocja osiągnięć dydaktycznych Wydziału Sztuki Mediów Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie oraz podkreślenie współpracy biznesu ze szkolnictwem artystycznym Warszawy.

warunki

Konkurs jest konkursem jednoetapowym, skierowanym do studentów Pracowni Obrazowania dla Mediów oraz absolwentów Wydziału Sztuki Mediów Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.

Zadaniem konkursowym jest stworzenie projektu wielkoformatowej rzeźby plenerowej na terenie kompleksu LIXA na warszawskiej Woli. 

Regulamin konkursu dostępny jest wyłącznie w zasobach ASP.

kalendarium

  • Termin składania prac konkursowych: 27 maja 2024 roku
  • Ogłoszenie wyników konkursu: początek czerwca 2024 roku

sąd konkursowy

W skład jury wejdą przedstawiciele Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, inwestora — firmy Yareal Polska, Miasta st. Warszawy, Dzielnicy Wola oraz architektów kampusu LIXA, czyli pracowni HRA Architekci.

Materiał w architekturze — trendy 2024
LS Dark — żaluzje zaciemniające

TECTUS®
całkowicie ukryty system zawiasów

www.simonswerk.com
INSPIRACJE