okno zamknie się za 5

computer zapisz w ulubionych

Nowości Iglotech

04 sierpnia '17
Dane techniczne

Safe Hands — niewidzialne rękawiczki w ofercie Iglotech


Już jest dostępny w oddziałach Iglotech — preparat do rąk, który tworzy niewidzialną barierę ochronną utrzymującą się aż do 4h. Jeśli masz problem z brudnymi rękami, lub nie możesz pracować w rękawiczkach to jest to rozwiązanie właśnie dla Ciebie.

 

Safe Hands marki Sferan zabezpiecza przed szkodliwym działanie czynników chłodniczych, rozpuszczalników, żrących detergentów czy uporczywym brudem. Został stworzony z myślą o instalatorach, mechanikach, serwisantach, którzy na co dzień mają do czynienia z wieloma brudzącymi substancjami.

Wystarczy nałożyć na dłonie niewielką ilość preparatu i dokładnie rozprowadzić. Po ok. 1 min. od aplikacji ręce są zabezpieczone. Dodatkowo Safe Hands usuwa z rąk bardzo mocne zabrudzenia bez konieczności użycia wody.

Niewidzialne rękawiczki znajdują zastosowanie w pracach serwisowych oraz montażowych w klimatyzacji, wentylacji, chłodnictwie.

Szczegóły dostępne w oddziałach Iglotech oraz na stronie www.iglotech.com.pl 


Coil Sorb — pochłaniacz nieprzyjemnych zapachów

 

Nowość w ofercie Iglotech! Koncentrat do czyszczenia parowników, filtrów, urządzeń rozdziału powietrza czy powierzchni wodoodpornych. Coil Sorb usuwa nieprzyjemne zapachy, brud, kurz, tłuszcze a nawet osady tytoniowe.

 

Największą zaletą koncentratu jest to że nie niszczy czyszczonych powierzchni i nie wymaga spłukiwania wodą. Zaleca się używać do takich powierzchni jak aluminium, miedz, stal nierdzewna, tworzywa sztuczne i powierzchnie malowane. Może być używany za zewnątrz jak i wewnątrz budynków.

Regularne używanie Coil Sorb marki Sferan pozwala przywrócić pierwotną wydajność i sprawność całego układu, co obniża pobór prądu i poziom hałasu, a ponadto ogranicza ryzyko awarii i wydłuża czas eksploatacji.

Produkt dostępny w oddziałach Iglotech. Zapraszamy do składania zapytań.

www.iglotech.com.pl

Głos został już oddany