Zostań użytkownikiem portalu A&B i odbierz prezenty!
Zarejestruj się w portalu A&B i odbierz prezenty

Nowoczesne technologie LED

25 stycznia '20


ES-SYSTEM jest liderem we wdrażaniu opraw w technologii LED. Oferuje swoim klientom innowacyjne produkty i technologie, które poprawiają komfort życia, zapewniają lepszą wydajność i energooszczędność.

Znakiem rozpoznawczym firmy stały się kilkudziesięcioletnie doświadczenie w oświetlaniu najbardziej wymagających przestrzeni, inwestycje w nowoczesne technologie, troska o środowisko naturalne oraz ciągły rozwój. To wszystko ukształtowało wizerunek zaufanego partnera biznesowego.

Systemy oświetleniowe produkcji ES-SYSTEM znajdują szerokie zastosowanie w zróżnicowanych przestrzeniach. Sprawdzają się w takich obiektach, jak biura, obiekty kulturalno-rozrywkowe, sportowe, handlowe, przemysłowe, edukacyjne, a także w iluminacjach miast i zabytków.

Firma ES-SYSTEM na każdym kroku przestrzega rygorystycznych standardów dotyczących trwałości, wytrzymałości oraz energooszczędności. Potwierdzeniem realizacji tych praktyk jest przynależność ES-SYSTEM do organizacji DALI. Wdrożone produkty oraz niezwykłe realizacje przyniosły firmie wiele prestiżowych nagród, w tym German Design Award i Active Office Award.

Technologia CIRCADIAN

CIRCADIAN to jeden z najbardziej zaawansowanych systemów sterowania naśladujący spektrum światła słonecznego. Oprawy wyposażone w technologię CIRCADIAN pobudzają efektywność, kreatywność i czujność, ograniczając przy tym negatywne skutki braku dostępu do światła dziennego.

ES-SYSTEM wprowadził technologię CIRCADIAN do całej gamy opraw przeznaczonych do użytku zarówno w biurach, szkołach, salach wykładowych, konferencyjnych, jak i w szpitalach, domach spokojnej starości, a nawet mieszkaniach prywatnych. Produkty o różnorodnym wyglądzie i zastosowaniu umożliwiają zaaranżowanie każdego wnętrza.

Zarządzanie oświetleniem

Zastosowanie Inteligentnych Systemów Sterowania zmniejsza zapotrzebowanie na zużycie energii elektrycznej nawet do 70%. Dedykowane intuicyjne i łatwe w obsłudze rozwiązania umożliwiają automatyczne dostosowanie oświetlenia do zmiennych potrzeb użytkowników przestrzeni oraz ilości światła naturalnego. Zapewniają także wygodne zarządzanie oświetleniem w całym budynku, niezależnie od jego wielkości i przeznaczenia, dzięki czemu doskonale nadają się do każdego typu obiektów.

Systemy FX 35, FX 45, FX 65

Elegancki i ponadczasowy system liniowy, który pozwala tworzyć zniewalające aranżacje w każdym wnętrzu. Jego nowoczesny design i prosta konstrukcja sprawiają, że doskonale nadaje się do oświetlenia ogólnego i dekoracyjnego, zarówno w pomieszczeniach prywatnych, jak i budynkach użyteczności publicznej. Szeroki wybór optyk od doskonale rozpraszającego światło dyfuzora opalowego po nowoczesny, ograniczający olśnienie darkpoint oraz możliwość łączenia opraw w linię stwarzają wręcz nieograniczone możliwości zastosowań.

Głos został już oddany

Nowa kolekcja REHAU RAUVISIO crystal deep
INNOVIEW – okna, które zmieniają dom
ÖSTBERG – innowacyjna technologia wentylacyjna
Energooszczędne klimatyzatory Heiko - ogrzewaj i schładzaj swoje mieszkanie lub biuro