Free Polska Sp. z o.o. | GREE

Free Polska Sp. z o.o.
Wyłączny przedstawiciel marki
Gree w Polsce

Blisko 20 lat na polskim rynku
Za sukcesem marki Gree w Polsce stoi niezmiennie jedna spółka – Free Polska Sp. z o.o. – wyłączny przedstawiciel marki Gree w naszym kraju. W 2003 roku rozpoczęliśmy trwającą do dziś współpracę z największą fabryką klimatyzacji na świecie: Gree Electric Appliances.

Free Polska sprowadza rocznie do naszego kraju ponad 160 tys. klimatyzatorów Gree oraz posiada Centrum Logistyczne o pow. 13 tys. m².

Prezesem Zarządu Free Polska jest Elżbieta Krawczyk-Grzyb.

Partnerzy i Dystrybutorzy
Oficjalna sieć Partnerów i Dystrybutorów Gree obejmuje 19 strategicznych lokalizacji w Polsce i tworzą ją firmy: Alfaco, Bezet, Klima, Systherm, Kliweko oraz Greto (tylko w zakresie pomp ciepła). Przewagą konkurencyjną naszej organizacji jest schemat sprzedaży, w którym nasi Partnerzy, zlokalizowani w każdej części Polski, są wyłącznymi dystrybutorami urządzeń marki Gree. Dzięki ich znakomitym relacjom biznesowym z instalatorami możemy ulepszać naszą ofertę zgodnie z oczekiwaniami rynku.

Baza Autoryzowanych Instalatorów Gree
Free Polska przeszkoliła już ponad 3000 instalatorów w zakresie profesjonalnego montażu i serwisu urządzeń klimatyzacyjnych oraz pomp ciepła. Certyfikowani Instalatorzy Gree posiadają odpowiednią wiedzę potwierdzoną certyfikatem państwowym oraz Certyfikatem Autoryzacyjnym Gree. Wybrane urządzenia Gree objęte są wyjątkowo długą, 7-letnią gwarancją.

Pewność i bezpieczeństwo sprawnie działających urządzeń to czynnik wyróżniający markę Gree na tle konkurencji.

Markę Gree wybrało już kilka milionów Polaków
Zaangażowanie i troska o potrzeby naszych Klientów to podstawa naszej codziennej pracy. Wasze zaufanie jest dla nas najważniejsze.

Specjalistyczna wiedza i otwartość na zmieniający się rynek pozwoliły nam zbudować markę prawdziwie godną polecenia. Dzięki temu klimatyzatory Gree są jednymi z najczęściej montowanych urządzeń w polskich domach.

Architektura & Biznes – artykuły

Produkty dla Architekta – artykuły

INSPIRACJE