Dörken Delta Folie Sp. z o.o.

Firma Dorken to 125 lat doświadczenia w dostarczaniu innowacyjnych produktów i rozwiązań systemowych. To wieloletnie doświadczenie i ciągły rozwój sprawiły, że Dorken GmbH & Co. KG jest dzisiaj liderem na rynku.

Myślimy i planujemy długoterminowo, działamy w sposób zrównoważony, nawet na dynamicznie rozwijających się rynkach. Nasze produkty, na każdym etapie produkcji poddawane są stałej i surowej kontroli , gwarantują trwałe funkcjonowanie i długą żywotność.

Pod hasłem „DELTA Twój komfort” Dorken oferuje rozwiązania systemowe DELTA®, energooszczędne membrany dachowe, maty drenażowe, maty hydroizolacyjne przeznaczone do ochrony ścian fundamentowych, rozwiązania dla dachów płaskich i zielonych, membrany elewacyjne a także kompleksowe akcesoria systemowe. Stosując nasze rozwiązania od dachu po piwnice, osiągamy doskonałe rezultaty – na całym świecie. Nasze praktyczne rozwiązania, możliwość łączenia produktów i akcesoriów usprawniają jakość pracy, dodatkowym atutem jest doskonały serwis i doradztwo techniczne na każdym etapie inwestycji.

Dostarczamy odpowiednie rozwiązanie dla wszystkich wymagań — od piwnicy po dach, od dużej powierzchni po małe detale.

Coraz wyższe wymagania dotyczące jakości w branży budowlanej — sprawiają, że oferujemy innowacyjne rozwiązania systemowe, które zwiększają bezpieczeństwo od momentu projektowania do wykonania konstrukcji. Gwarantują optymalną ochronę izolacji termicznej dachu, odpowiednie funkcjonowanie zielonych dachów i suche, wolne od wilgoci piwnice.

Walory systemów DELTA® dają się poznać zarówno w krótkiej, jak i dłuższej perspektywie: układanie jest bardzo proste mikroklimat w mieszkaniu poprawia się, a zużycie energii spada.

Za zastosowaniem naszych produktów przemawiają trzy powody: zawsze dostosowujemy się do obowiązujących przepisów, wymogów ochrony środowiska i dbamy o ekonomiczne, oszczędne rozwiązania. Firma Dorken GmbH & Co. KG za zarządzanie innowacjami już po raz trzeci została odznaczona prestiżowym znakiem jakości „Top 100“. Dzięki kompleksowym rozwiązaniom firma Dorken GmbH & Co. KG, Herdecke, zdobyła wiodącą pozycję na rynku materiałów budowlanych w Europie. Od ponad 40 lat produkowane są wysokiej jakości produkty pod marką DELTA®, które zawsze oferują najwyższy poziom bezpieczeństwa, niezawodności i oszczędności energii oraz komfortu. Za nią stoi międzynarodowa firma z zespołem wysoce wykwalifikowanych pracowników. W 2018 roku Firma Dorken po raz kolejny została uznana za jedną ze 100 najbardziej innowacyjnych średnich firm w Niemczech. Dorken jest partnerem nr 1 wśród sprzedawców detalicznych, handlowców, architektów i wykonawców w zakresie izolacji, naprężeń, pokładów i szalunków.

Dorken Delta jest liderem w zakresie innowacyjnych produktów i rozwiązań systemowych najwyższej jakości dla dachów skośnych oraz płaskich, aranżowanych także jako dachy zielone. Specjalizuje się w obszarze membran dachowych i elewacyjnych, a także kompleksowych akcesoriów. To przedsiębiorstwo rodzinne ze 125-letnią tradycją. Obecnie działa na skalę międzynarodową, posiadając oddziały w 11 krajach oraz licznych przedstawicieli handlowych. Na polskim rynku Dorken obecny jest od 1992 roku. Jest najchętniej wybieranym partnerem wśród sprzedawców detalicznych, handlowców, architektów i wykonawców w zakresie realizacji dachów skośnych i zielonych. Wyróżnikami Dorken Delta są innowacyjność, jakość i troska o środowisko.

Architektura & Biznes – artykuły

Produkty dla Architekta – artykuły

Produkty dla Domu – artykuły

Bestsellery