Paulina Wojnarowicz

Architektka. Pracuje w biurze projektowym Q2 studio we Wrocławiu, a w wolnym czasie projektant mebli w pracowni stolarskiej.

Ukończyła studia inżynierskie na kierunku Architektura na Wydziale Architektury Politechniki Wrocławskiej i kontynuuje naukę na II stopniu na kierunku Architektura i Urbanistyka na tej samej uczelni. Dodatkowo studentka studiów podyplomowych na Akademii Górniczo-Hutniczej na kierunku BIM.

Była przewodnicząca koła naukowego Habitat NOW. Główna koordynatorka międzynarodowych warsztatów urbanistycznych pt.: ,,Next Wave Habitat” z udziałem Prof. Keesa Christiaanse; Koordynator wydarzenia Eco_talks i konkursu Eco_forms, Współorganizator konkursu (Pro)social distancing; Członek sztabu organizacyjnego międzynarodowych warsztatów architektonicznych "Compact or Open City".

Wraz z Jankiem Warchołem, Przemysławem Rutą, Anatolem Popławskim autorka zwycięskiego projektu na koncepcje niskoemisyjnego ośrodka narciarskiego w konkursie pt.: „Snow Dwell Inn”. Interesuje się połączeniem socjologii z architekturą i urbanistyką.

Architektura & Biznes – artykuły

INSPIRACJE
Guardian Sun® – nowa gama wysokiej jakości szkieł dla jeszcze wyższego całorocznego komfortu użytkowników domów
Modułowe projekty świetlne od LumoLamp
HYBRYD – producent opraw, modułów i systemów oświetlenia awaryjnego