Zobacz w portalu A&B!

Wyniki konkursu na projekt cmentarza wojskowego Żołnierzy Wojska Polskiego na Westerplatte

Dobrawa Bies
23 grudnia '20

 

wyróżnienia

Jury postanowiło przyznać aż siedem wyróżnień, w tym pieniężne, honorowe i pozaregulaminowe.

Wyróżnienie regulaminowe pieniężne powędrowało do pracowni Marcin Galas Autografstudio — Marcin Galas, Tomasz Smuga, Wojciech Szkarłat, Paulina Stachura, Kinga Kępa, Martyna Talarska, Michał Ciebień.

Wyróżnienie
regulaminowe pieniężne, proj.: Marcin Galas Autografstudio

wyróżnienie regulaminowe pieniężne, proj.: Marcin Galas Autografstudio

© Marcin Galas Autografstudio

Kolejne wyróżnienie pieniężne otrzymała pracownia Restudio Jacaszek Architekci, z zespołem projektowym w składzie: Maciej Jacaszek, Rafał Jacaszek, Jacek Kiciński, Piotr Woszczalski, Roland Kwaśny, Radosław Czerniejewski, Marta Marszałek, Piotr Kujawski.

Wyróżnienie
regulaminowe pieniężne, proj.: Restudio Jacaszek Architekci

wyróżnienie regulaminowe pieniężne, proj.: Restudio Jacaszek Architekci

© Restudio Jacaszek Architekci

Wyróżnienie honorowe pierwszego stopnia (pozaregulaminowe) przyznano pracowni Zakład Usług Technicznych Tycjan Kołodziejczyk. Autorami projektu byli: Wanda Grodzka, Paweł Maj, Małgorzata Okrój, Jan Kołodziej, Marta Lenz, Damian Jankowski, Weronika Turzyńska, Oskar Michalski, Martyna Okrój.

Wyróżnienie honorowe
pierwszego stopnia (pozaregulaminowe), proj.: Zakład Usług Technicznych Tycjan Kołodziejczyk

wyróżnienie honorowe pierwszego stopnia (pozaregulaminowe), proj.: Zakład Usług Technicznych Tycjan Kołodziejczyk

© Zakład Usług Technicznych Tycjan Kołodziejczyk

Wyróżnienie honorowe (regulaminowe) przypadło pracowni Dżus G.K. Architekci — Grzegorz Dżus, Katarzyna Orzechowska Dżus, Tamara Gołyś, Marlena Mularska, Małgorzata Sendler-Czyżo.

Wyróżnienie honorowe
(regulaminowe), proj.: Dżus G.K. Architekci

wyróżnienie honorowe (regulaminowe), proj.: Dżus G.K. Architekci

© Dżus G.K. Architekci

Wyróżnienia honorowe (pozaregulaminowe) otrzymali:

Wyróżnienie honorowe(pozaregulaminowe), proj.: Paweł Nowicki, Karolina Borkowska, Ewa Kosiacka-Beck

wyróżnienie honorowe (pozaregulaminowe), proj.: Paweł Nowicki, Karolina Borkowska, Ewa Kosiacka-Beck

© Paweł Nowicki, Karolina Borkowska, Ewa Kosiacka-Beck

Zespół projektowy w składzie: Paweł Nowicki, Karolina Borkowska, Ewa Kosiacka-Beck.

Wyróżnienie honorowe(pozaregulaminowe), proj.: Jacek Szczęsny Archi-Cad

wyróżnienie honorowe (pozaregulaminowe), proj.: Jacek Szczęsny Archi-Cad

© Jacek Szczęsny Archi-Cad

Pracownia Jacek Szczęsny Archi-Cad z zespołem: Jacek Szczęsny, Justyna Szóstek, Miłosz Szczęsny, Paweł Ejsmont, Małgorzata Szczęsna, Marek Leszczyński rownież otrzymała pozaregulaminowe wyróżnienie honorowe.

Wyróżnienie honorowe(pozaregulaminowe), proj.: Karol Żurawski, Dawid Roszkowski, Natalia Budnik

wyróżnienie honorowe (pozaregulaminowe), proj.: Karol Żurawski, Dawid Roszkowski, Natalia Budnik

© Karol Żurawski, Dawid Roszkowski, Natalia Budnik

Ostatnie wyróżnienie Sąd Konkursowy przyznał zespołowi w składzie: Karol Żurawski, Dawid Roszkowski, Natalia Budnik.

 

oprac.: Dobrawa Bies

Głos został już oddany

Aluprof Future Builders — „Jak powinno wyglądać budownictwo przyszłości?” — rozmowy z architektami z całego świata
KONKURS GROHE - Funkcjonalność. Sztuka. Wyobraźnia.
REHAU NA WARSAW HOME
Farby – innowacje 2021