Dagmara Obłuska

W pracowni Villanette projektuje się niekonwencjonalnie –

inspiracją jest secesja oraz architektura organiczna, nieco oswojona i dostosowana do współczesności.

Moja specjalizacja to domy jednorodzinne i rezydencje, także z basenami, ale projektuję też mniejsze, proste domy – w zależności od oczekiwań inwestora.

Formy i kształty, czasem świadomie przerysowane, emanują spokojem i ciepłem, dając jednocześnie odbiorcy poczucie wyjątkowości, odrębności, komfortu i zgody z naturą.

Projekty powstające w mojej  pracowni przeznaczone są dla ludzi z fantazją, lubiących przestrzeń, światło i miękkie, płynne linie.

Ich realizacja wymaga precyzji i zaangażowania, ale w zamian dostarcza satysfakcji i zadowolenia na wiele lat.

Tworzę domy dla tych, którzy nie chcą rozwiązań stylizowanych na pałace i dworki, którzy nie lubią zimnego minimalizmu, ale nie zadowolą się także nudną przeciętnością.

Oferuję projekty z galerii Villanette, jednak przede wszystkim zajmuję się projektowaniem domów na zamówienie wraz z ich wnętrzami i otoczeniem, dając możliwość obsługi kompleksowej.

Mam doświadczenie  w  projektowaniu  rezydencji, wnętrz  i  ogrodów,  ale  też  chętnie  podejmuję się  innych  wyzwań architektonicznych, takich jak projekty domów jednorodzinnych i  wielopokoleniowych,  pensjonatów,  spa, obiektów usługowych, domów

weselnych, siedzib firmowych.   

Przeprowadzam inwentaryzacje architektoniczne, robię projekty rozbudowy i elewacji.

Bestsellery