Zła wartośc działania

 

Prenumerata: 667 309 305

 



 

 

WYDAWCA
AiB sp. z o.o.
ul. Bohdana Zaleskiego 11/2, 31-525 Kraków
zarzad@architekturaibiznes.com.pl

BIURO WYDAWCY
biuro@architekturaibiznes.com.pl
tel. (+48) 691 515 513

 

REDAKCJA
ul. Bohdana Zaleskiego 11/2, 31-525 Kraków
tel. (+48) 691 515 513


redaktorka naczelna

Małgorzata TOMCZAK
mobile: 604 207 445
malgosia@archibi.pl
m.tomczak@architekturaibiznes.com.pl


sekretarz redakcji
| redaktorka działu Wydarzenia
Aleksandra KLOC
olakloc@archibi.pl


redaktorzy portalu A&B

Dobrawa BIES
mobile: 663 506 509

dobrawa@archibi.pl

Aleksandra KLOC
olakloc@archibi.pl

Wiktor BOCHENEK
wiktor@archibi.pl

Kacper KĘPIŃSKI
kacper@archibi.pl

Kuba GŁAZ
kuba.glaz@archibi.pl

Katarzyna SZOSTAK
k.szostak@produktydladomu.pl

Liwia SUS
l.sus@produktydladomu.pl

 

współpraca redakcyjna
Ania DIDUCH
anna.diduch@archibi.pl

Alicja GZOWSKA
alicja.gzowska@archibi.pl

Katarzyna MIKULSKA

katarzyna@archibi.pl

Marta KULAWIK
marta@archibi.pl

Katarzyna JAGODZIŃSKA
kj@archibi.pl

Maciej KAPOŁKA
maciej@archibi.pl

Agata SCHWEIGER

agata.schweiger@archibi.pl

 

korekta i redakcja literacka
Ewa ŚLUSARCZYK

 

korespondenci A&B
Edyta SKIBA (Warszawa), Anna CYMER (Warszawa), Dorota WANTUCH-MATLA (Kraków), Wojciech STĘPIEŃ (Łódź), Justyna BODUCH (Katowice), Jakub GŁAZ (Poznań),
Mikołaj ZAJDA (Chicago), Anna KRENZ (Berlin), Anna POPIEL-MOSZYŃSKA (Paryż), Dorota BIELAWSKA (Paryż)

 

REDAKCJA GRAFICZNO-TECHNICZNA
ul. Bohdana Zaleskiego 11/2, 31-525 Kraków
tel. (+48) 691 515 513


dyrektor artystyczny

Lubomir NIKOLOV
lubomir@architekturaibiznes.com.pl

 

redaktor techniczny | grafik A&B | koncepcja i opracowanie graficzne layoutu A&B | webdesign A&B | SEO | moderator działu Ogłoszenia portalu A&B
Rafał PASTERNAK
rafal@architekturaibiznes.com.pl

 

PROMOCJA I REKLAMA
ul. Bohdana Zaleskiego 11/2, 31-525 Kraków
reklama@architekturaibiznes.com.pl
tel. (+48) 691 515 513

szef działu
Renata KIEPURA
mobile: 601 40 25 11
r.kiepura@architekturaibiznes.com.pl

Anna DRELICH
mobile: 697 506 500
a.drelich@architekturaibiznes.com.pl

Roksana KRASNY
mobile: 665 501 508
r.krasny@architekturaibiznes.com.pl

Katarzyna BANAŚ
mobile: 693 405 404
k.banas@architekturaibiznes.com.pl

 

MARKETING
ul. Bohdana Zaleskiego 11/2, 31-525 Kraków
tel. (+48) 691 515 513

 

PRENUMERATA
ul. Bohdana Zaleskiego 11/2, 31-525 Kraków
tel. (+48) 691 515 513
mobile: 601 402 511
prenumerata@architekturaibiznes.com.pl


Zamówienia na prenumeratę można składać na stronach www.architekturaibiznes.pl lub www.prenumerata.ruch.com.pl

 

 

NAŚWIETLANIE I DRUK
MELLOW — Kraków
www.mellow.com.pl

 

 
AiB sp. z o.o.
ul. Bohdana Zaleskiego 11/2, 31-525 Kraków
REGON: 369295110
NIP: 6751635937
KRS: 0000716951


Konto:
BGŻ BNP Paribas

Nr konta:
62 1600 1462 1819 9350 8000 0001


kontakt w sprawie sklepu i prenumeraty:
prenumerata@architekturaibiznes.com.pl

 

Obiekt roku 2022 w systemach ALUPROF
Płyty elewacyjne [pictura] z włóknocementu - EQUITONE
BRUK-BET – Ekologiczne nawierzchnie brukowe
TRENDY [2022] - Podłogi, posadzki, wycieraczki systemowe, tarasy – trendy 2022