shopping-cart 0,00 zł

swobodnie na temat

 

 

 

WYDAWCA
AiB sp. z o.o.
ul. Kielecka 2/55A, 31-526 Kraków
zarzad@architekturaibiznes.com.pl

BIURO WYDAWCY
biuro@architekturaibiznes.com.pl
tel. (+48) 12 397 49 28

 

REDAKCJA
ul. Kielecka 2/55A, 31-526 Kraków
tel. (+48) 12 397 49 28

redaktorka naczelna
Małgorzata TOMCZAK
mobile: 604 207 445
malgosia@archibi.pl
m.tomczak@architekturaibiznes.com.pl


sekretarz redakcji
| redaktorka działu Wydarzenia
Magda BRONIATOWSKA
magda@archibi.pl
m.broniatowska@architekturaibiznes.com.pl


współpraca redakcyjna

Katarzyna MIKULSKA
katarzyna@archibi.pl
Marta KULAWIK
marta@archibi.pl
Katarzyna JAGODZIŃSKA
kj@archibi.pl
Maciej KAPOŁKA
maciej@archibi.pl


redaktorki portalu A&B

Aleksandra KLOC
olakloc@archibi.pl

Dobrawa BIES
mobile: 663 506 509

dobrawa@archibi.pl


dyrektor artystyczny

Lubomir NIKOLOV
lubomir@architekturaibiznes.com.pl


redaktor techniczny
| grafik A&B | koncepcja i opracowanie graficzne layoutu A&B | portal A&B
Rafał PASTERNAK
rafal@architekturaibiznes.com.pl


korekta i redakcja literacka
Ewa ŚLUSARCZYK


korespondenci A&B

Edyta SKIBA (Warszawa), Anna CYMER (Warszawa), Dorota WANTUCH-MATLA (Kraków), Wojciech STĘPIEŃ (Łódź), Justyna BODUCH (Katowice), Jakub GŁAZ (Poznań),
Mikołaj ZAJDA (Chicago), Anna KRENZ (Berlin), Anna POPIEL-MOSZYŃSKA (Paryż), Dorota BIELAWSKA (Paryż)

 

PROMOCJA I REKLAMA
ul. Kielecka 2/55A, 31-526 Kraków
reklama@architekturaibiznes.com.pl
tel. (+48) 12 397 49 28

szef działu
Renata KIEPURA
mobile: 601 40 25 11
r.kiepura@architekturaibiznes.com.pl

Anna DRELICH
mobile: 697 506 500
a.drelich@architekturaibiznes.com.pl

Katarzyna SZCZEPANIK
mobile: 697 507 505
k.szczepanik@architekturaibiznes.com.pl

 

PRENUMERATA
ul. Kielecka 2/55A, 31-526 Kraków
tel. (+48) 12 397 49 27
prenumerata@architekturaibiznes.com.pl

Małgorzata TABAK
mobile: 667 309 305
m.tabak@architekturaibiznes.com.pl


Zamówienia na prenumeratę można składać na stronach www.architekturaibiznes.pl lub www.prenumerata.ruch.com.pl

 

MARKETING I ORGANIZACJA IMPREZ
ul. Kielecka 2/55A, 31-526 Kraków
tel. (+48) 12 397 49 28

 

NAŚWIETLANIE I DRUK
MELLOW — Kraków

 

 
AiB sp. z o.o.
ul. Kielecka 2/55A, 31-526 Kraków
REGON: 369295110
NIP: 6751635937
KRS: 0000716951


Konto:
BGŻ BNP Paribas

Nr konta:
62 1600 1462 1819 9350 8000 0001


kontakt w sprawie sklepu i prenumeraty:
prenumerata@architekturaibiznes.com.pl