Magdalena Rafałowicz

Architekt. Właścicielka Rafałowicz Studio oraz współzałożycielka 2R architects. Absolwentka Architektury i Urbanistyki na Wydziale Budownictwa Politechniki Łódzkiej. Swoje kwalifikacje zawodowe poszerzała w pracowniach projektowych na terenie Polski i za granicą. W prowadzonej przez nią pracowni powstały liczne projekty budynków mieszkalnych i użyteczności publicznej. Wśród zrealizowanych znajdują się liczne miejskie kryte pływalnie, budynki biurowe, hotele, rezydencje oraz domy.
Z zamiłowania do dobrego wzornictwa od 2006r. główną przestrzenią jej działalności zawodowej jest projektowanie wnętrz. Od 2019 roku jest członkiem zarządu łódzkiego oddziału SARP.

"Moją domeną jest wielo-wariantowość proponowanych przeze mnie rozwiązań, dając tym samym moim Inwestorom niepowtarzalną szansę na uczestnictwo w procesie twórczym. Do każdego projektu podchodzę z pasją i olbrzymim zaangażowaniem. Angażuję się w każdy projekt indywidualnie i poświęcam się mu w pełnym zakresie. Doprowadzenie inwestycji do końca jest moim priorytetem, cieszę się wtedy razem z Inwestorami z efektów wielomiesięcznej często pracy."

Projekty i realizacje

(autorskie i we współpracy)
Bestsellery