Aranżacja w stylu LEGO

Kolorowo, kreatywnie i niezwykle praktycznie – tak określić możemy meble i akcesoria zaproponowane przez markę WestwingNow. Stylistyka to nie byle jaka, bo odnosząca się do kultowych już zabawek, które są marzeniem każdego malucha – klocków LEGO.

Wyposażenie w stylu lego

Półki, schowki i szkatułki w stylu LEGO będą ciekawym akcentem na dziecięcym biurku

© WestwingNow

Nauka i zabawa

W czasie gdy rok szkolny zbliża się nieubłaganie, a w dziecięcych pokojach pojawiają się nowe przybory do szkoły, warto zaplanować sposoby ich przechowywania. Tradycyjne, stonowane w wyrazie półki, szuflady i stoliki mogą nie przypaść do gustu zwłaszcza małym dzieciom. Z pewnością jednak zachwycą się one meblami opartymi o doskonale znane im formy klocków LEGO.

Wyposażenie w stylu lego        Wyposażenie w stylu lego

Meble inspirowane klockami LEGO można łączyć na wiele sposobów

© WestwingNow

LEGO świat

Skierowany głównie do najmłodszych design to przedmioty użytkowe, które bazują na stylistyce duńskich zabawek. Są to więc półki z szufladami, pojemniki, stoliki czy też siedziska w kształcie elementów LEGO, jednak w dużo większej skali. Dzięki temu dziecko jeszcze pełniej może wyobrazić sobie świat LEGO i z pewnością chętniej zadba o porządek w takim miejscu.

Dziecko będzie też mogło wykazać się kreatywnością podczas aranżacji swojego pokoju, ponieważ meble te, niczym oryginalne klocki, łączyć można na wiele sposobów. Wszystko zależy od pomysłowości oraz potrzeb.

Wyposażenie w stylu lego        Wyposażenie w stylu lego

Szkatułki i szuflady w stylu LEGO

© WestwingNow

Formy LEGO będą też doskonałym, kontrastowym akcentem na tle minimalistycznie zaprojektowanego wnętrza.

Wyposażenie w stylu lego        Wyposażenie w stylu lego

Stojak na długopisy i ramki na zdjęcia inspirowane formami LEGO

© WestwingNow

LEGO nie tylko dla dzieci

To seria, która zadowoli nie tylko dziecięcą estetykę, ale również może być zabawnym, a przy tym praktycznym dodatkiem dla dorosłych. Urozmaicimy nim na przykład miejsce pracy, stawiając na biurku stojak na długopisy czy też schowek na drobiazgi. Nietypowo wyglądać będą również radosne w formie ramki na zdjęcia, które imitują konstrukcje LEGO.

Opracowanie: Liwia Sus

E-DODATEK - Dachy, akcesoria dachowe - Trendy 2024
E-DODATEK - Dachy, akcesoria dachowe - Trendy 2024
Dachówki na elewacji – trend w architekturze 2024
DACHRYNNA: zintegrowany system dachowy 2w1 (Dach + Rynna)
Bestsellery