Drewno – schody, podłogi, wyposażenie wnętrz. 34 lata kunsztownego rzemiosła firmy Marchewka

 

Trudno kupować schody z katalogu. Jeśli chcemy zobaczyć, czy wygodnie się po nich chodzi, wybierzmy się do salonu firmy MARCHEWKA, gdzie zaprezentowanych jest ich aż pięć modeli w różnych stylach. Wybierzemy też podłogę do domu — do dyspozycji mamy próbki desek, więc łatwo porównamy kolory.

Schody o konstrukcji betonowej z balustradą ręcznie rzeźbioną, drewno bodo. Realizacja w salonie ekspozycyjnym.

Wnętrze salonu ekspozycyjnego firmy MARCHEWKA

© MARCHEWKA

Salon ekspozycyjny

Ponadto w salonie zobaczymy elementy wykończenia wnętrz, takie jak belki, stoły, obudowy i meble. Zainteresowani mogą wybrać się również na zwiedzanie fabryki albo podziwiać 200-letnie drzewko oliwne, które zdobi salon. W salonie zobaczymy, jak elegancko połączyć kamień i drewno bez używania korka. Przekonamy się również, jak sprawdza się podgrzewana drewniana podłoga. Firma opatentowała specjalny system jej montażu. Kolejną propozycją są drzwi zamontowane na łukowatej ścianie.

Schody z drewna kosipo, balustrada dwie wstęgi z elementami rzeźbionymi. Realizacja w salonie ekspozycyjnym

Schody z drewna kosipo, balustrada dwie wstęgi z elementami rzeźbionymi. Realizacja w salonie ekspozycyjnym

© MARCHEWKA

Schody

Schody drewniane o konstrukcji samonośnej jak i betonowej, w stylu nowoczesnym bądź klasycznym. Wszystkie realizacje wykonywane są na indywidualne zamówienie klienta.

Podłogi

Długość może osiągać nawet 9 m a możliwe szerokości wynoszą od 16 do 35 cm. Firma Marchewka posiada opatentowany system montażu desek na ogrzewaniu podłogowym. W zależności od wymagań klienta możliwe jest również łączenie podłogi drewnianej z kamieniem lub kaflami, bez użycia nieestetycznych listew lub korka, wykańczających styki pomiędzy materiałami.

 Salon ekspozycyjny w siedzibie firmy, Piotrowice

salon ekspozycyjny w siedzibie firmy, Piotrowice

© MARCHEWKA

Wnętrza

Elementy wyposażenia wnętrz takie jak: stoły, drzwi, antresole, obudowy, czy sufity kasetonowe wykonywane są z drewna gatunków krajowych i egzotycznych, które nadaje wnętrzom niepowtarzalny klimat, powiew elegancji, urok, wyciągając z pomieszczeń wszystko to co najlepsze.

  

Więcej informacji na stronie firmy MARCHEWKA w portalu PdD.

DACHRYNNA: zintegrowany system dachowy 2w1 (Dach + Rynna)
Bestsellery