Elektryzujące wnętrza pełne funkcjonalnych i nowoczesnych rozwiązań

RAK-DES - nowa koncepcja łazienki

RAK Ceramics to wiodąca na rynku ceramicznym marka ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich, której wyroby zdobią, najbardziej rozpoznawalne budowle, na całym świece. Produkty marki RAK Ceramics to gwarancja najwyższej jakości. Ceramika wypalana jest w specjalnych piecach co nadaje jej wyjątkową twardość, trwałość oraz odporność na kwasy, zasady, ścieranie, zadrapania, szkodliwe działanie światła i ekstremalnych temperatur. Stanowi to duży wyróżnik marki ,podonie jak działania sfokusowane na oszczędności wody i ochronie środowiska, za co, co roku od 2015 otrzymuje nagrodę ECO-Friendly Company.

RaCer, zdj. RAK Ceramics

RaCer 

fot.: RAK Ceramics

RAK-DES klasyczna forma nadająca łazience wyrafinowanego charakteru

RAK-DES to kolekcja, na którą składają się umywalki owalne nablatowe, umywalki wolnostojące o wyjątkowych opływowych kształtach oraz prostokątne umywalki nablatowe o minimalistycznych, subtelnych liniach, które mogą być zestawione z szafkami JOY i JOY UNO czy mogą być łączone z metalowymi stelażami, miski WC i bidety o opływowych kształtach.

 DES Concept

 DES Concept

fot.: RAK Ceramics

Przestrzeń tworzona pod Twoje potrzeby

DES Concept Space to salon kompleksowego wyposażenia wnętrz. Znajdziesz u nas produkty do zaaranżowania łazienki, ceramikę, armaturę, tapety, panele ścienne, tynki strukturalne, oświetlenie, płytki, podłogi drewniane, panele, zasłony, rolety rzymskie, dodatki do domu, meble, kuchnie, blaty, parapety, spieki kwarcowe.

DES Concept

DES Concept Space

fot.: Fotak Studio

Oprócz selektywnie wybranych produktów pod względem jakości i funkcjonalności, otrzymasz u nas pełne wsparcie projektanta, który stworzy dopasowany pod Twoją estetykę i potrzeby projekt.

Nasz zgrany zespół zadba o to, abyś się zrelaksował i odciąży Cię od natłoku spraw związanych z remontem i wyborem odpowiednich produktów do nowego domu. Rozumiemy jak stresujący to etap.

 RaCer

 RaCer

fot.: RAK Ceramics

W naszym salonie usiądziesz w wygodnym fotelu, napijesz się aromatycznej kawy czy herbaty, opowiesz nam o swoich wyobrażeniach wymarzonego wnętrza, a my zajmiemy się stworzeniem wizualizacji, projektu i doborem wszystkich produktów. Nasz zespół tworzy grupa fantastycznych ludzi z bogatym doświadczeniem i dużą więdzą. Oddaj się w ręce specjalistów.

 

Więcej informacji na stronie firmy RACER w PdD.

KOS Elektro System – jakość, funkcjonalność i styl
Bestsellery