FJORDD – wanny i umywalki, dzięki którym stworzymy domowe SPA. Wykreuj swoją strefę komfortu

Umywalki i wanny z kompozytu kamiennego AQUASTONE®


Łazienka zmienia się wraz z naszym stylem życia. Dziś chcemy, by była miejscem relaksu, domowym SPA, w którym pozbędziemy się stresu i zmęczenia. I do stworzenia naszej łazienki, idealnej strefy komfortu, której nie trzeba opuszczać, zachęca nas wszystkich FJORDD.

Kolekcja RAMSA

Kolekcja RAMSA

© FJORDD

Wanny i umywalka — spójny mariaż stylu

W kolekcji marki FJORDD znajdziemy sześć kolekcji, a w każdej z nich wannę i umywalkę. Set dwóch produktów, w tym samym stylu, jest gotowym rozwiązaniem, zwalniającym z konieczności szukania i dopasowywania do siebie różnych modeli. Spośród wanien możemy wybrać modne wersje wolnostojące i tradycyjne dościenne, a wśród umywalek znajdziemy podwieszane i nablatowe.

Wszystkie produkty marki FJORDD wykonane są z autorskiego kompozytu kamiennego AQUASTONE®.

Kolekcja SALMA

Kolekcja SALMA

© FJORDD

Kompozyt kamienny AQUASTONE®

Materiał AQUASTONE® wykonany składa się on w dwóch trzecich ze sproszkowanej skały dolomitowej. Dlatego ma przyjemną w dotyku, ciepłą powierzchnię. Również z tego powodu długo utrzymuje temperaturę wody, zatem nie trzeba jej często dolewać w trakcie relaksujących kąpieli. Do tego łatwo się go czyści, a w przypadku uszkodzenia samodzielnie go naprawimy. Tymi zaletami góruje nad akrylem i zimną ceramiką.

Kolekcja SENJA

Kolekcja SENJA

© FJORDD

Design, który podąża za stylem życia

Kolekcja wanien i umywalek zaprojektowana została w odpowiedzi na współczesny styl życia. Dla wielu z nas łazienka służy nie tylko do codziennej higieny. Jest również miejscem relaksu, który odnajdujemy w ulubionych rytuałach kąpielowych i pielęgnacyjnych. Dlatego wanny FJORDD mają idealnie dobrane rozmiary i ergonomicznie wyprofilowane oparcia.

Wanny z kolekcji marki FJORDD są wygodne, pięknie zaprojektowane i zgrabne, dlatego zmieszczą się w typowej łazience.

Kolekcja FJORD

Kolekcja FJORD

© FJORDD

Jakość poparta nagrodami i zadowoleniem użytkowników

Zalety propozycji FJORDD szybko docenili profesjonaliści. Kolekcja FJORD zdobyła tytuł Must Have przyznawany przez Łódź Design Festival. Jury doceniło ją za funkcjonalność oraz oryginalny kształt inspirowany naturą. Bo właśnie majestatyczne piękno norweskiej przyrody to początki i inspiracja marki. Dzięki każdej kolekcji FJORDD cząstkę wolności, przestrzeni i natury możemy wprowadzić do naszego domowego zacisza. Co ważne, maskownice odpływu w wannach i umywalkach są wykonane z tego samego materiału co całość urządzenia. Nadaje im to jednolitego charakteru, zatem możemy wybrać do nich baterię w dowolnym kolorze.

Kolekcja BOLSTAD

Kolekcja BOLSTAD

© FJORDD

Sześć harmonijnych i wygodnych kolekcji marki FJORDD do wyboru

Sześć kolekcji, każda inna, a jednak wszystkie łączy ten sam subtelny, nowoczesny styl. Wśród modeli znajdziemy odwołujące się do kształtów organicznych, nawiązujące do elipsy, zainspirowane grotem strzały czy… kształtem smartfona. Wszystkie wanny mają ergonomicznie wyprofilowane oparcia i idealnie dobrane proporcje, a przede wszystkim długość dna. Dlatego zapewniają najbardziej wygodne ułożenie ciała, czyli z lekko ugiętymi nogami. Większość modeli pomieści nawet dwie dorosłe osoby. Natomiast odpowiednio dobrana szerokość i głębokość umywalek daje dużą wygodę korzystania z nich, bez rozpryskiwania się wody na blat.

Wanny i umywalki FJORDD to gwarancja funkcjonalności i aranżacji łazienki, która będzie cieszyć nasze oczy przez długie lata. 

Jeśli więc myślimy o przearanżowaniu łazienki, zmianie jej wyglądu, warto przyjrzeć się bliżej kolekcjom marki FJORDD. Bez względu na to, jaki styl lubimy najbardziej i jaką przestrzenią dysponujemy, znajdziemy tu rozwiązanie dla siebie.

 

Więcej informacji na stronie firmy FJORDD w portalu PdD.

KOS Elektro System – jakość, funkcjonalność i styl
Bestsellery