System Smart Home Grenton – postaw na spersonalizowaną, intuicyjną i nowoczesną instalację!


Twój wymarzony dom z instalacją smart home


Rozwiązania smart home to już nie chwilowy trend. Przewiduje się, że ciągu najbliższych czterech lat staną się one standardem wykorzystywanym w ponad połowie gospodarstw domowych w Europie. Świadomi, nie tylko finansowych korzyści i zwrotu inwestycji, konsumenci budujący swoje domy, coraz częściej decydują się na rozwiązania smart home, zdając sobie sprawę z tego jak bardzo ułatwiają one codzienność.

Stylowe dotykowe panele sterujące Grenton zastępują zwykłe włączniki oraz sterowniki ścienne

Stylowe dotykowe panele sterujące Grenton zastępują zwykłe włączniki oraz sterowniki ścienne

© Grenton

System Smart Home Grenton – prosty, intuicyjny i indywidualnie dopasowany

System Smart Home Grenton jest systemem hybrydowym, dostosowanym do indywidualnych potrzeb użytkownika. Składa się z zestawu modułów, rodziny paneli dotykowych, aplikacji mobilnej do zdalnej obsługi systemu, jak również aplikacji do konfiguracji systemu.

System łatwo można zainstalować zarówno w wykończonych, jak i dopiero budowanych obiektach. W ofercie Grenton można znaleźć trzy główne rodzaje modułów: przewodowe moduły na szynę DIN, przewodowe moduły podtynkowe oraz bezprzewodowe moduły komunikujące się w standardzie Z-Wave oraz Wifi.

Grenton Smart Panel

Grenton Smart Panel

© Grenton

Nowoczesny design i sterowanie

Grenton dba o doświadczenia i satysfakcję Klientów. Dlatego inteligentne panele dotykowe, przełączniki i aplikacja mobilna są projektowane z innowacyjnym podejściem, dostosowanym do ich potrzeb. Firma oferuje kompleksowe portfolio paneli dotykowych Grenton, które skonfigurowane są indywidualnie dla każdego domu i pomieszczenia. Ich nowoczesny wygląd doskonale komponuje się w każdym wnętrzu, odpowiadając jednocześnie obecnie panującym trendom w designie.

Najbardziej popularnym wśród Klientów jest flagowy produkt firmy — Grenton Smart Panel — wyświetlacz OLED, który posiada cztery programowalne przyciski dotykowe i ma możliwość sterowania za pomocą gestów dłoni. Panel posiada w pełni konfigurowalny i programowalny interfejs użytkownika oraz jest wyposażony w czujniki temperatury i światła. Jeden centralny system zarządzania, intuicyjna obsługa i zdalne sterowanie przez prostą w obsłudze aplikację mobilną tworzą system kompletnie idealny.

Przystępna cena, większe oszczędności

Technologia Grenton służy nie tylko bezpieczeństwu oraz wygodzie wszystkich domowników, ale generuje także oszczędności. System Smart Home Grenton został zaprogramowany tak, by m.in. zarządzać energią w najbardziej efektywny sposób, znacząco zmniejszając rachunki za prąd i ogrzewanie.

System sam obniża temperaturę, gdy nie ma nikogo w domu,
wyłącza lampy tuż po wyjściu do pracy, monitoruje działanie klimatyzacji, wentylacji czy kotła.

Koszty wdrożenia Systemu Smart Home Grenton różnią się w zależności od zakresu jego działania. Wszystko zależy od tego, jak bardzo
rozbudowany ma być system i jakimi funkcjami ma sterować. Najczęściej jednak cena nie przekracza 2% całości inwestycji w nowo budowany dom.

Intuicyjna w obsłudze aplikacja myGrenton

Intuicyjna w obsłudze aplikacja myGrenton

© Grenton

Wsparcie w projektowaniu i konfiguracji

Uruchomienie Systemu Smart Home Grenton wiąże się z wykonaniem instalacji w standardzie Smart, a następnie z prawidłową jego konfiguracją. Podczas całego procesu wdrożenia Systemu Smart Home Grenton, zapewniamy kompleksowe wsparcie naszych specjalistów, Autoryzowanych Dealerów Grenton, którzy pomogą nie tylko w kwestiach planowania systemu, ale również kompleksowego wdrożenia oraz wsparcia w codziennym użytkowaniu.

Grenton Smart Panel

Grenton Smart Panel

© Grenton

Salony pokazowe Systemu Smart Home Grenton

Rozwiązania Grenton można zobaczyć i poznać już w kilkunastu salonach pokazowych, zlokalizowanych w różnych częściach Polski (szczegóły na stronie GRENTON). Każdy zainteresowany może na miejscu zasięgnąć profesjonalnej porady, poznać możliwości systemu i obejrzeć produkty na żywo. Jesteśmy również dostępni poza granicami Polski. Autoryzowani Dealerzy Grenton pomogą określić zakres funkcjonalności, przydatnych w danym domu oraz dobrać najlepsze rozwiązania.

 

Więcej informacji na stronie firmy Grenton Sp. z o.o. w portalu PdD.

Przełom w montażu gniazdek elektrycznych
Przełom w montażu gniazdek elektrycznych
Bestsellery