Wyjątkowe meble – nowoczesne i komfortowe


Jak ważny jest wybór mebla idealnego wiemy już od wielu lat. Na rynku meblarskim istniejemy od 27 lat ciągle udoskonalając naszą ofertę. Zaczynaliśmy jako firma rodzinna, której zapał i chęć do tworzenia mebli wyjątkowych obecnie przejął zespół wykwalifikowanych profesjonalistów. Firma na przestrzeni lat, na skutek rozwoju, zyskała miano znanej i cenionej marki na rynku polskim oraz międzynarodowym. Przedsiębiorstwo posiada 26-letnie doświadczenie, które poparte pasją i zamiłowaniem do meblarstwa sprawia, że produkowane meble zaspokajają gusta nawet najbardziej wymagających Klientów.

Dziś firma ELTAP to przedsiębiorstwo, które specjalizuje się w produkcji narożników, boxspringów, sof, foteli, łóżek, materacy, puf i wielu innych produktów. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą z wykwalifikowaną załogą specjalistów, która dokłada wszelkich starań, aby nasze meble zapewniały komfortowy odpoczynek i zadawalały gusta Klientów w całej Europie. Poszerzając nasze portfolio produktowe duży nacisk również kładziemy na wsparcie marketingowe naszych Partnerów, dlatego też udostępniamy bryły 3D i próbniki współpracującym z nami Architektom i Projektantom.

LORELLE

LORELLE

© ELTAP

W Państwa ręce oddajemy produkty, które są zarówno piękne, trwałe jak i funkcjonalne. Na te wszystkie cechy składa się wysoka jakość produkcji.

BONITO

BONITO

© ELTAP

Od samego początku kierujemy się najnowszymi, światowymi trendami w meblarstwie, ciekawym wzornictwem, a przede wszystkim oczekiwaniami naszych Klientów. Posiadamy duży wybór materiałów obiciowych, skór ekologicznych, materiałów wykończeniowych (drewno, metal), które pozwolą dopasować meble do każdej aranżacji.

Wyjątkowe meble – nowoczesne i komfortowe

Wyjątkowe meble – nowoczesne i komfortowe

© ELTAP

Wierzymy, że to właśnie wnętrza domów mogą wiele powiedzieć o ich gospodarzach. Preferowane kolory, użyte materiały, a także wygląd oraz kształt mebla mogą odzwierciedlać poczucie estetyki i osobowość właścicieli. W dużej mierze to właśnie one budują atmosferę mieszkania.

TORRENCE

TORRENCE

© ELTAP

Naszą ofertę przygotowaliśmy tak, aby była ona atrakcyjna dla wielbicieli każdego stylu, nasze meble są funkcjonalne i wygodne. Dystrybutorom, architektom, projektantom zapewniamy wsparcie marketingowe, produktowe oraz merytoryczne na każdym etapie projektu. Nasze doświadczenie i pasja jest gwarancją udanej współpracy.

Wyjątkowe meble – nowoczesne i komfortowe

Wyjątkowe meble – nowoczesne i komfortowe

© ELTAP

 

Więcej informacji o firmie ELTAP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. w portalu PdD.

KOS Elektro System – jakość, funkcjonalność i styl
Bestsellery