Meble indywidualnie dostosowane do Twoich potrzeb

W przypadku mebli, obok materiałów najistotniejsze jest wykonanie ich z precyzją i sumiennością. Przy pełnej automatyzacji i modułowości, czasem warto postawić na bardziej kameralną formułę — mebli na wymiar. Takie produkty oferuje niezawodna firma Usługi Stolarskie Michał Wymysłowski, która działa nieprzerwalnie od 2005 roku.

© MiP MEBLE

Czym wyróżnia się ten producent? Przede wszystkim dostosowaniem produktów i usług do klienta. Każdy projekt realizowany jest w pełni z poszanowaniem woli zamawiającego. Meble wykonywane są w miejscowości Zgierz i trafiają do klientów już prawie w całej Polsce, nasze zasięgi są coraz większe.

© MiP MEBLE

Profesjonalizacja procesu

Meble na wymiar są wykonywane przez firmę w kompleksowym zakresie. Usługi zaczynają się już od darmowych pomiarów i wycen. Kolejnym etapem jest przygotowanie projektu i wypracowywanie go z klientem, żeby przejść do realizacji i montażu mebli w wygodnym dla państwa terminie. Dzięki temu dochodzi do konsolidacji rozwiązań, na przykład w przypadku mebli kuchennych czy łazienkowych, gdzie wszystkie sprzęty są połączone. Indywidualność to cecha definiująca meble tworzone przez firmę Usługi Stolarskie Michał Wymysłowski.

Meble indywidualnie dostosowane do Twoich potrzeb

Meble indywidualnie dostosowane do Twoich potrzeb

© MiP MEBLE

Oferta warta uwagi

Meble na wymiar oferowane przez firmę nie ograniczają się do żadnej części domu. W ofercie znajdziemy meble kuchenne, pokojowego, dziecięce, łazienkowe ale również garderoby, szafy wnękowe i wszystkie nietypowe realizacji jak zabudowy strychów i poddaszy, których realizacja jest niemożliwa z modułowymi meblami. Niezależnie czego klienci zażądają, firma gotowa jest stworzyć projekt i poprowadzić realizację do końca.

© MiP MEBLE

Bez ograniczeń materiału

Obok elastyczności funkcji i formy istotna jest też elastyczność względem materiału. To element, który wymaga precyzji a także odpowiedniego wyboru. Istotne są tutaj dwa elementy: jakość i elastyczność. Nasze meble na wymiar wykonywane są z najlepszej jakości materiałów, które łączą się ze sobą w unikalny sposób. Pracujemy z płytami MDF w formie lakierowanej i laminowanej, płytki OSB, szkłem, kamieniem i drewnem.

© MiP MEBLE

Forma materiału nas nie ogranicza i pozwala jak najlepiej skorzystać z danych nam możliwości. Cechuje nas terminowość oraz pełen profesjonalizm na każdym etapie realizacji usług stolarskich. Dodatkowy atut to konkurencyjne ceny oraz niezmienna, wysoka jakość mebli na wymiar. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług stolarskich.

© MiP MEBLE

 

Więcej informacji na stronie firmy MIP MEBLE w portalu PdD.

Nowatorskie spojrzenie na małą architekturę
Bestsellery