Najwyższej jakości drewniane okna dachowe oraz systemy montażowe

 

Od ponad 80 lat firma VELUX jest światowym liderem w dostarczaniu wysokiej jakości drewnianych okien dachowych oraz ich systemów montażowych. Dzięki roletom, żaluzjom, markizom, systemom elektrycznym smart home życie na poddaszu jest komfortowe, zdrowe i wygodne.

W ofercie są również okna do płaskiego dachu oraz świetliki tunelowe, a także systemy tarasowo-balkonowe na poddasze. Oferujemy rozwiązania nowoczesne, funkcjonalne, które reagują na zmieniający się świat, ale też doskonale odpowiadają na aktualne potrzeby klientów.

Niezwykle eleganckie połączenie okien dachowych VELUX w zestawie DUO

Niezwykle eleganckie połączenie okien dachowych VELUX w zestawie DUO sprawia wrażenie, że okna tworzą
jedną całość, a brak krokwi między nimi daje poczucie większej przestrzeni i przestronności sypialni.

© VELUX

W 2021 roku wprowadziliśmy do oferty kolejną innowację – nową linię okien Standard Plus gwarantującą doskonały widok oraz cichą i ciepłą przestrzeń w domu, który zapewnia idealne warunki do wypoczynku czy pracy w domu.

Na polskim rynku dużym zainteresowaniem cieszą się również zestawy okien dachowych. To łatwy sposób na zwiększenie powierzchni przeszkleń. Dzięki nim powiększymy optycznie poddasze i wpuścimy więcej naturalnego światła do wnętrza. Okna dachowe można montować w zestawach obok siebie w pionie lub poziomie. Osobom poszukującym niestandardowych rozwiązań, spodoba się połączenie okien dachowych z oknami kolankowymi, które otwiera przestrzeń na widoki od podłogi do sufitu.

Domowe biuro ze
świetnym widokiem na okolicę oświetla zestaw okien dachowych GLL połączonych z oknami kolankowymi VFE.

Domowe biuro ze świetnym widokiem na okolicę oświetla zestaw okien dachowych GLL połączonych z oknami kolankowymi VFE.

© VELUX

Nasza unikalna technologia pokrywania drewna odpornym na wilgoć poliuretanem sprawdzi się we w takich pomieszczeniach jak kuchnie i łazienki. Okna drewniano-poliuretanowe GLU, GGU, GPU są też dobrym wyborem dla osób, które nie chcą poświęcać zbyt dużo czasu na zabiegi konserwacyjne okien drewnianych i ceną sobie nowoczesny design.

Warto zwrócić uwagę również na alternatywne sposoby oświetlenia wnętrz naturalnym światem, jak świetliki tunelowe. Światło dociera do wnętrza domu poprzez specjalnie zaprojektowany tunel, jest to idealne rozwiązanie do ciemnych korytarzy i łazienek.

Balkony dachowe VELUX
to związanie do reprezentacyjnej części domu lub mieszkania. Wysunięta do przodu drabinka tworzy mały balkon, który zwiększa funkcjonalność
salonu i otwiera go na otoczenie

Balkony dachowe VELUX to związanie do reprezentacyjnej części domu lub mieszkania. Wysunięta do przodu drabinka tworzy mały balkon,
który zwiększa funkcjonalność salonu i otwiera go na otoczenie

© VELUX

Wszystkie nasze produkty tworzymy z troską o bezpieczeństwo klientów, a także środowisko naturalne, wykorzystując najnowsze technologie i wiedzę naukową. W ekologicznej i energooszczędnej produkcji korzystamy głównie z naturalnych surowców, takich jak certyfikowane drewno, szkło czy aluminium, które można poddać recyclingowi. Udzielamy długoletnich gwarancji, nawet 20-letnich, a także świadczymy profesjonalny serwis techniczny, który gwarantuje bezpieczeństwo inwestycji zarówno deweloperowi, jak i jego klientom. VELUX jest najbardziej rozpoznawalną i cenioną przez konsumentów marką wśród producentów okien dachowych.

 

Więcej informacji na stronie firmy VELUX POLSKA Sp. z o.o. w portalu PdD.

KOS Elektro System – jakość, funkcjonalność i styl
Bestsellery