Nowe powierzchnie pasują do aktualnych trendów w wystroju wnętrz

Nasycone, ciemne odcienie i rdzawe kolory dominują we współczesnych stylach wystroju wnętrz. Są szczególnie popularne w połączeniu z powierzchniami strukturalnymi, które wzmacniają rustykalny i przemysłowy charakter.

Komplet klamek Hamburg do drzwi wewnętrznych w kolorze piaskowego brązu

Komplet klamek Hamburg do drzwi wewnętrznych w kolorze piaskowego brązu

© HOPPE

Nowe powierzchnie do czterech popularnych linii produktowych HOPPE

Uchwyty z linii produktowych Austin, Hamburg, Miami i Toulon są teraz dostępne w kolorze piaskowego brązu (F8607STRUK), piaskowej szarości (F7302STRUK) i piaskowej czerni (F9301STRUK), aby pasowały do tego trendu. A co najważniejsze: powierzchnia strukturalna nadaje uchwytowi atrakcyjny wygląd i przyjemność w dotyku.

Dzięki powierzchni w kolorze piaskowego brązu HOPPE rozszerza asortyment o odcień, który optymalnie nadaje się do mieszkań z dużą ilością naturalnego drewna lub kolorów ziemi. Również w przypadku wystroju mieszkania z zielonymi lub czerwonymi elementami klamki w kolorze piaskowego brązu zapewniają harmonijny wygląd całości.

 Komplet klamek Toulon do drzwi wewnętrznych w kolorze piaskowej szarości

Komplet klamek Toulon do drzwi wewnętrznych w kolorze piaskowej szarości

© HOPPE

Nieco bardziej klasyczne, ale nie mniej interesujące, są powierzchnie w kolorze piaskowej szarości i piaskowej czerni. Struktura klamek szczególnie dobrze prezentuje się na przykład w jasnych pomieszczeniach z dużą ilością światła.

Nowy matowy odcień antracytowej szarości (F7016M) firmy HOPPE w zależności od wystroju wnętrza wpasowuje się dyskretnie w ciemne koncepcje kolorystyczne lub stanowi kontrast do jasnych pomieszczeń mieszkalnych.

Klamka okienna Hamburg w kolorze antracytowej szarości

Klamka okienna Hamburg w kolorze antracytowej szarości

© HOPPE

Sprawdzone rozwiązania techniczne HOPPE

Oprócz atrakcyjnego wyglądu ważną rolę odgrywa funkcjonalność: klamki okienne z linii produktowych Austin, Hamburg i Toulon są wyposażone w różne technologie antywłamaniowe. Oprócz Secustik® i Secu100® unikalna technologia SecuForte® automatycznie blokuje klamkę w położeniu zamkniętym i uchylonym. Dzięki wyposażeniu w technologię SecuTBT® – w której ryglowanie można przerwać tylko poprzez jednoczesne przekręcenie klucza i klamki – linia produktowa Toulon nadaje się również do zastosowania w oknach TBT w obiektach komercyjnych.

Komplet klamek Austin do drzwi wewnętrznych w kolorze piaskowej czerni

Komplet klamek Austin do drzwi wewnętrznych w kolorze piaskowej czerni

© HOPPE

Zestawy klamek drzwiowych z linii produktowych Austin, Hamburg, Miami i Toulon są oczywiście wyposażone w sprawdzone HOPPE-Szybkozłącze. Dzięki unikalnemu mechanizmowi zaciskowemu klamki drzwi można trwale zablokować jednym ruchem.

Więcej informacji na stronie firmy HOPPE s.r.o w portalu A&B.

Materiał w architekturze — trendy 2024
Dachówki na elewacji – trend w architekturze 2024
DACHRYNNA: zintegrowany system dachowy 2w1 (Dach + Rynna)
Bestsellery