Nowoczesność i wieloletnia tradycja w produkcji drzwi i okien z drewna

Firma KORZEKWA to Polska firma rodzinna z ponad 70-letnimi tradycjami w zakresie obróbki drewna. Naszą markę udało nam się zbudować przede wszystkim na solidności oraz trwałości naszych produktów. Nasze okna i drzwi z drewna docenili Klienci zarówno w kraju jak i zagranicą.

Z roku na rok umacniamy naszą pozycję na rynku o czym świadczy coraz większa liczba sprzedawanych przez nas okien i drzwi jak i innych wyrobów z drewna. Wszystkie nasze produkty projektowane i wykonywane są na indywidualne zamówienie Klientów a to powoduje że są one niepowtarzalne.

Okno narożne z systemem przesuwnym HS

Okno narożne z systemem przesuwnym HS

© KORZEKWA

Staramy się aby każdy nasz wyrób był dostosowany do architektury budynku, ale przede wszystkim aby tworzył z nią integralną całość. Wykonujemy stolarkę zarówno w tradycyjnym stylu jak i o nowoczesnym wyglądzie.

Drzwi wewnętrzne DW 111

Drzwi wewnętrzne DW 111

© KORZEKWA

W zależności od konfiguracji i wymagań Klienta nasze produkty mogą być wyposażone we wszelkiego rodzaju osprzęt mechaniczny jak i elektroniczny lub jeśli jest takie życzenie możliwe jest zamontowanie elementów specjalnych.

Drzwi zewnętrzne DZ 268

Drzwi zewnętrzne DZ 268

© KORZEKWA


Dbamy o jakość materiałów oraz dokładamy wszelkich starań, by nasze wyroby charakteryzowała precyzja wykonania a także dbałość o detale, elegancja i funkcjonalność. Wieloletnie doświadczenie daje nam możliwość sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.

Drzwi zewnętrzne DZ 276/1

Drzwi zewnętrzne DZ 276/1

© KORZEKWA

W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę typowych okien oraz drzwi zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych ponadto realizujemy indywidualne projekty między innymi ogrodów zimowych, zabudów wnęk, okiennic drewnianych, listew przypodłogowych, parapetów czy bram garażowych.

Drzwi wewnętrzne DW 128

Drzwi wewnętrzne DW 128

© KORZEKWA

Korzystając z bogatego doświadczenia w branży budowlanej firma KORZEKWA realizuje przedsięwzięcia w zakresie kompleksowej obsługi inwestycji budowlanych, obsługując zarówno Klientów indywidualnych jak i firmy budowlane oraz deweloperskie w kraju i za granicą.

 

Więcej informacji na stronie firmy KORZEKWA w portalu PdD.

DACHRYNNA: zintegrowany system dachowy 2w1 (Dach + Rynna)
Bestsellery