Szeroka gama modeli odpływowych do pryszniców tylko z produktami JANO


Firma JANO oferuje designerskie produkty odpowiadające potrzebom najbardziej wymagających klientów.
Dzięki szerokiej gamie modeli każdy znajdzie dla siebie najlepsze rozwiązanie. Dodatkowym atutem produktów JANO jest nowoczesny wygląd przy zastosowaniu najwyższej jakości materiałów. W zależności od kabiny prysznicowej można dobrać odpływ liniowy lub syfon do brodzika.

Niezmiennie od kilku lat trendem w łazienkach są prysznice typu walk-in. Ich największą zaletą jest brak progu, dlatego swobodnie można wejść i wyjść z kabiny. Do prysznicy tego typu idealnie wkomponują się odpływy liniowe JANO, które dostępne są w różnych rozmiarach i modelach.

Szeroka gama modeli
odpływowych do pryszniców tylko z produktami JANO

Szeroka gama modeli odpływowych do pryszniców tylko z produktami JANO

© JANO

Największym atutem odpływów liniowych jest zastosowanie syfonów PRO EASY SYSTEM, które umożliwiają swobodny dostęp do odpływu w celu jego czyszczenia. Syfony posiadają wyjmowany filtr, który zapobiega przedostawaniu się większych nieczystości do odpływu. Dzięki systemowi PRO EASY SYSTEM utrzymanie czystości w syfonie oraz odpływie jest szybkie i łatwe.

Odpływ brodzikowy
z pokrywą w kolorze szlachetnego złota

Szeroka gama modeli odpływowych do pryszniców tylko z produktami JANO

© JANO

Zaletą kabin prysznicowych z brodzikiem jest możliwość zatrzymania wody w brodziku, w tym celu należy zamontować odpowiedni syfon. Syfony do brodzika JANO są jednymi z najniższych syfonów dostępnych na rynku, dzięki czemu montaż jest mało pracochłonny. W syfonach znajdują się wyjmowane koszyczki, które również zapobiegają przedostawaniu się większych nieczystości do odpływu.

Odpływ brodzikowy
z pokrywą w kolorze szlachetnego złota

Odpływ brodzikowy z pokrywą w kolorze szlachetnego złota

© JANO

Precyzja wykonania produktów pozwala cieszyć się gładką formą oraz głębokim kolorem. W produktach JANO znajdziesz czerń, biel, stal szczotkowaną, postarzaną miedź oraz złoto. Odpływy liniowe i syfony brodzikowe JANO są wyprodukowane z najwyższej jakości materiałów. Zastosowane rozwiązania zostały starannie dopracowane przez specjalistów. Różnorodność modeli oraz rozmiarów pozwoli na dobór odpowiedniego odpływu czy syfonu do każdej łazienki.

Odpływ brodzikowy
z pokrywą w kolorze szlachetnego złota

Odpływ brodzikowy z pokrywą w kolorze szlachetnego złota

© JANO

Dla rusztów dekoracyjnych dobrane zostały nowoczesne wzory pozwalające się cieszyć dodatkowym ornamentem na powierzchni podłogi. Trend na 2022 rok? Efekt prawdziwego złota na elementach
sanitarnych.

 

Więcej informacji o firmie JANO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SKA w portalu PdD.

DACHRYNNA: zintegrowany system dachowy 2w1 (Dach + Rynna)
Bestsellery