Produkty i akcesoria do aranżacji oraz remontu łazienek

 

Oferta polskiego producenta Schedpol pozwala na aranżację każdej, nawet najbardziej problematycznej łazienki. Firma Schedpol oferuje nie tylko produkty strefy kąpielowej, ale również akcesoria niezbędne podczas remontów i aranżacji łazienek.

Base-Low Black, Standard Plus, Schedpol

Base-Low Black, Standard Plus, Schedpol

© Schedpol

Produkty wykonane w technologii Stabilsound Plus® posiadają szereg właściwości, dzięki którym użytkowanie jest komfortowe i ergonomiczne. Wyroby posiadają specjalną powłokę Easy to Clean oraz Antibac dodatkowo mogą zostać wyposażone w powłokę antypoślizgową (zgodnie z normą DIN 51097). Dzięki zastosowaniu materiału kompozytowego Stonicryl® brodziki są odporne na uszkodzenia mechaniczne i udarowe, a do tego wykazują świetną izolację akustyczną i termiczną oraz są wygodne w transporcie i montażu. Flagowymi seriami brodzików Stabilsound Plus® są serie Protos, Libra. Serie te zachwycają mnogością wariantów kolorystycznych (biały gładki, struktura kamienia: biały, cementowy, antracytowy, czarny). Projektanci i konstruktorzy postawili na prostą bryłę o spadzie ok. 2%, a nie na klasyczne ranty — zabieg ten pozwolił na zwiększenie komfortu użytkowania i łatwiejszą pielęgnację nie tracąc przy tym na funkcjonalności oraz wytrzymałości. Przy montażu na równo z płaszczyzną podłogi zyskujemy bezprogowy dostęp do strefy prysznica, a możliwość samodzielnego docięcia pozwala na wygodne dopasowanie, np. do wnęk. Seria brodzików płytkich Estima (gł. 2,5 cm) w kolorze biały-gładki oferuje z kolei klasyczny minimalizm oraz bogactwo rozmiarów i kształtów.

NonLimits, Stabilsound Plus, Schedline Collection

NonLimits, Stabilsound Plus, Schedline Collection

© Schedpol

Łatwy, 1-osobowy montaż produktów Stabilsound® pozwoli na samodzielne prace remontowe w łazienkach przy użyciu prostych narzędzi i kleju montażowego. Zaletą brodzików wyprodukowanych w tej technologii jest zintegrowany nośnik Stabilsound® z fabrycznymi kanałami do ukrycia rur odpływowych oraz syfonu, zapewniający 100% stabilność. Serie NonLimits oraz Cameron zadowolą każdego użytkownika zarówno tradycjonalistę jak i ekscentryka szukającego nowych rozwiązań. Brodziki te oferują nowoczesny design oraz komfort użytkowania. Różne rodzaje dostępnych rozmiarów, kształtów i kolorów pozwalają na dopasowanie produktu do swoich potrzeb i wymagań.

Wanna Milos Set, Stabilsound Plus, Schedline Collection

Wanna Milos Set, Stabilsound Plus, Schedline Collection

© Schedpol

Wanny oferowane przez Schedpol wyprodukowane są w technologiach Stabilsound Plus® oraz Standard Plus. Wanny dostępne są w SETach z nośnikiem stabilizującym EPS. Korzyści płynące z użytkowania takiego zestawu to nie tylko większa stabilność, ale również zwiększony komfort dzięki tłumieniu hałasu spadającej wody o 40% oraz utrzymaniu temperatury wody podczas kąpieli. Wanny posiadają wzmocnione ranty SLIM (20 mm), które zwiększają stabilność oraz nadają lekkości i świeżości. Warto również wspomnieć o szerokiej gamie nośników i obudów do wanien i brodzików. Topowymi produktami są nośniki oraz obudowy do wanien LED – posiadają one podcięcie, dzięki któremu możliwy jest montaż oświetlenia LED a komfort codziennych czynności np. mycia włosów znacznie się zwiększa. Wykorzystując nośnik Stabilsound® do wanny zyskujemy solidną i w 100% podpartą wannę, którą w zależności od ustawienia można zamontować, jako wannę wolnostojącą lub przyścienną – z dostępem z 3 stron.

Protos, Stabilsound Plus, Schedline Collection

Protos, Stabilsound Plus, Schedline Collection

© Schedpol

W nowoczesnych aranżacjach łazienek świetnie sprawdzą się także odpływy liniowe, np. szczelinowy z serii Thin Line. Nieszablonowym rozwiązaniem jest także odpływ Base-Low Black z różnymi wariantami maskownic w kolorze czarny mat sprawdzający się nie tylko w aranżacjach B&W. Innym rozwiązaniem jest użycie brodzika podpłytkowego Stabilsound® zamiast odpływów liniowych – skróci to czas montażu oraz samoistnie zapewni odpowiednie spadki wody, a końcowy efekt wizualny będzie taki sam.

Libra Black Stone, Stabilsound Plus, Schedline Collection

Libra Black Stone, Stabilsound Plus, Schedline Collection

© Schedpol

Wszystkie produkty Schedpol produkowane są z największą dbałością o detale, jakość oraz komfort użytkownika mając na uwadze również ekologię i zrównoważony rozwój. Gwarancja Producenta Schedpol, w zależności od linii wzorniczej wynosi nawet do 31 lat.

 

Więcej informacji na stronie firmy SCHEDPOL Sp. z o.o. w portalu PdD.

KOS Elektro System – jakość, funkcjonalność i styl
Bestsellery