Okna drewniane i drewniano-aluminiowe wykonane z najwyższą dbałością

Okna drewniane i drewniano-aluminiowe
wykonane z najwyższą dbałością

Fabryka Urzędowski od ponad 30 lat zaliczana jest do czołówki polskich producentów drewnianej stolarki otworowej. Strategia marki zawsze opierała się na wykorzystaniu nowych technologii i rozwiązań, oddziałując tym samym na rozwój całej branży.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi zewnętrzne

© URZĘDOWSKI

W przemyślany sposób dobierając wyselekcjonowane partie drewna i komponentów, Urzędowski od lat nadaje pomieszczeniom wyjątkowy charakter, będąc synonimem wysokiej jakości stolarki. Fabryka Okien i Drzwi Urzędowski w swojej ofercie posiada okna z wyselekcjonowanych gatunków drewna: sosny, dębu, meranti, mahoniu, iroko, oraz orzecha amerykańskiego do wyboru w trzech liniach stylistycznych: Modern, Classic i Softline. Stolarka otworowa marki Urzędowski jest doceniana nie tylko przez klientów indywidualnych, ale również coraz częściej wybierana jest do renomowanych realizacji deweloperskich.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi zewnętrzne

© URZĘDOWSKI

Design

Linia Stylistyczna Modern została stworzona z myślą o nowoczesnych budynkach. Charakteryzuje się prostymi liniami i minimalnymi promieniami zaokrągleń (2 mm). Linia Stylistyczna Classic pasuje do architektury tradycyjnej z elementami stylu nowoczesnego. Charakteryzuje się umiarkowanym promieniem zaokrągleń (4 mm). Linia Stylistyczna Softline to wybór dedykowany budynkom tradycyjnym. Charakteryzuje się wyraźnym promieniem zaokrągleń krawędzi (10 mm).

Drzwi zewnętrzne

Drzwi zewnętrzne

© URZĘDOWSKI

Systemy:

Okna drewniane: Galux – grubość profilu: 88 mm i Lexo – grubość profilu: 68 mm; Okna drewniano-aluminiowe: Galux Alu – grubość profilu: 88 mm i Lexo Alu – grubość profilu: 68 mm. Od połowy 2018 r. wprowadzony został system Nowy Galux o grubości 92 mm, który dzięki zastosowaniu lepszych pakietów szybowych jest jeszcze bardziej cichy, ciepły i bezpieczny.

Galux Modern        © URZĘDOWSKI

Galux Modern, Galux Classic

© URZĘDOWSKI

Drewno:

pochodzi ze sprawdzonych i kontrolowanych źródeł tarcicy, najwyższa jakość elementów konstrukcyjnych w każdej warstwie jest kontrolowana dzięki własnej produkcji kantówki, dostępne 12 kolorów w każdym z gatunków drewna oraz dowolny kolor RAL.

Galux Softline

Galux Softline

© URZĘDOWSKI

Lakierowanie:

technologia elektrostatyczna zapewniająca równomierną aplikację lakieru nawet w najbardziej niedostępnych miejscach konstrukcji, nieszkodliwe dla zdrowia wodorozcieńczalne lakiery PPG oraz Teknos.

Obsługa rynku inwestycyjnego:

Urzędowski z powodzeniem zdobywa klientów w segmencie inwestycji apartamentowych dostarczając stolarkę projektowaną we współpracy z uznanymi pracownia architektonicznymi. W ostatnich 3 latach zrealizowanych zostało kilkanaście Inwestycji deweloperskich W Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku i Szczecinie.

Drzwi tarasowe

Drzwi tarasowe

© URZĘDOWSKI

Co jeszcze wyróżnia nasze okna?

Okna drewniane: listwa przyszybowa montowana w unikalny sposób „na zamek” tworzy staranne połączenie z ramą okna w jednej płaszczyźnie; w profilu Galux (88 mm) większa powierzchnia szyby i zwiększony dostęp do światła dziennego w porównaniu do okna 68 mm. Okna drewniano-aluminiowe: dostępne ponad 30 kolorów aluminium oraz dowolny kolor RAL; osłony aluminiowe idealnie dopasowane do linii stylistycznych.

W ramach trzech linii stylistycznych oferowane się także systemy przesuwnych drzwi tarasowych, w których stosowane są nowoczesne rozwiązania firmy G-U, wpływające na komfort korzystania i łatwość obsługi dużych przeszkleń. W ofercie dostępne są również drzwi zewnętrzne, które można precyzyjnie dopasować do architektury budynku.

Więcej informacji na stronie firmy URZĘDOWSKI / BMK Europe S.A. w portalu PdD.

Okna, Drzwi, Okucia i Osłony - Trendy 2024
Okna, Drzwi, Okucia i Osłony - Trendy 2024
LS Dark — żaluzje zaciemniające

TECTUS®
całkowicie ukryty system zawiasów

www.simonswerk.com
Bestsellery