EWA DROPIŃSKA

Firma Ewa Dropińska powstała w 2018 roku i jest kontynuacją rodzinnej tradycji. Bazuje na doświadczeniu Pawła Dropińskiego, który od najmłodszych lat miał kontakt z obróbką metali w firmie swojego ojca, Piotra. Jako kolejne pokolenie, Paweł wprowadza nową jakość, zgodną ze współczesnymi standardami. Nad sprawami administracyjnymi i pierwszym kontaktem z klientem czuwa właścicielka firmy, czyli ja, Ewa Dropińska.

Zadzwoń do mnie, a postaram się jak najlepiej poznać Twoje potrzeby. Wiem, że nie każdy z naszych klientów orientuje się w naszej branży, dlatego najpierw chcę się dowiedzieć, czego oczekujesz od zamawianego wyrobu. Na tej podstawie dopasuję kilka propozycji, aby ułatwić Ci decyzję. Możemy również wykonać konstrukcje zgodne z Twoim projektem lub przesłanym zdjęciem. Jeśli wybrany wzór jest chroniony prawem autorskim, stworzymy coś w tym stylu specjalnie dla Ciebie.

Zdarzało nam się wykonywać duże projekty, jak na przykład montaż pochwytów na kilkuset balkonach na nowo wybudowanym osiedlu. Nie ukrywamy jednak, że w centrum naszego zainteresowania znajduje się klient indywidualny, który może docenić wysoką estetykę wykończenia, szybkość montażu i indywidualne podejście.

Produkty dla Domu – artykuły

Bestsellery