MAXFLIZ

Maxfliz wita Cię w świecie kompleksowego wyposażenia wnętrz

Jesteśmy grupą ludzi z pasją, których codzienna praca prowadzi do realizacji jednego celu – stworzenia dla Ciebie pięknego domu, mieszkania czy biura. Przemyślana strategia, różnorodnie wyposażone Salony i uśmiechnięci Doradcy to sposób byś poczuł piękno, design, komfort i moc płynącą z otoczenia dopasowanego do Ciebie. Przekraczając próg naszych Salonów otrzymujesz coś więcej niż ofertę. Dzielimy się z Tobą najlepszymi rozwiązaniami i fachową wiedzą. Lubimy wyzwania, dlatego od wielu lat wyposażamy setki hoteli, restauracji, ośrodków publicznych poprzez domy i kawalerki. Jak? U nas znajdziesz płytki ceramiczne z całego świata. Uzupełnisz niepowtarzalną armaturą i ceramiką. Spełnisz marzenia o wannie pełnej piany lub funkcjonalnej kabinie. Znajdziesz najwygodniejszą sofę i doświetlisz salon, w taki sposób, że goście nie będą chcieli wyjść. Wybierzesz drzwi i podłogi najwyższej jakości. Zanim podejmiesz decyzję zainspirujemy Cię setkami gotowych aranżacji, a następnie zrealizujemy Twoje marzenia byś z radością spędzał czas w pięknym, modnym i bezpiecznym domu.

 

Salony z wyposażeniem wnętrz

Salony MAXFLIZ to kilka tysięcy metrów ekspozycji i zespół ekspertów gotowych doradzić Ci jak stworzyć wymarzone wnętrze.

Niezależnie od tego czy myślisz o nowym wyposażeniu łazienki, płytkach ceramicznych, które ożywią wnętrze i sprawią, że poczujesz nową energię w swoim domu, czy będzie to zmiana kuchennych mebli – MAXFLIZ będzie dla Ciebie kopalnią inspiracji.

Nie przejdziesz obojętnie obok ekskluzywnego szyku, podkreślonego odpowiednim oświetleniem, a z szerokiej gamy asortymentu naszego sklepu z lampami znajdziesz lampy, które udekorują Twoje wnętrze.

Zobacz jakie to proste, wystarczy odwiedzić nasze salony, tutaj czeka Twoje wnętrze.

Zapraszamy do naszych salonów, a przekonasz się, że razem możemy stworzyć piękno!

Architektura & Biznes – artykuły

Produkty dla Architekta – artykuły

Bestsellery