PARKIETY JABŁOŃSKI

Kim Jesteśmy?

Miłość do drewna przekazujemy w rodzinie Jabłońskich z pokolenia na pokolenie już od ponad 140 lat. Dzięki połączeniu pasji, wiedzy i doświadczenia stworzyliśmy firmę, która już od niemal trzech dekad zapewnia najwyższej jakości podłogi z litego drewna.

Każdego dnia dajemy z siebie wszystko, z największą starannością i precyzją tworząc nasze produkty. Wykonujemy je wyłącznie z najszlachetniejszych gatunków drewna, co pozwala zachować ich naturalne cechy oraz unikalny charakter.

NASZE PODŁOGI CIESZĄ JUŻ W WIELU DOMACH

30 lat doświadczenia pozwoliło nam odnaleźć grono zaufanych dystrybutorów, którzy dbają o najwyższą jakość dostarczania naszych produktów. Choć większość współpracujących z nami punktów handlowych znajduję się przede wszystkim w Warszawie i okolicach, stale rozwijamy naszą sieć sprzedaży w całym kraju oraz poza jego granicami. Z przyjemnością pomożemy z wybraniem najbardziej dogodnego dla Państwa punktu sprzedaży. Chętnie nawiążemy również współpracę z nowymi punktami – zapraszamy do kontaktu, jeśli są Państwo zainteresowani.

Zadowoleni Klienci i Partnerzy są dla nas źródłem wielkiej satysfakcji i motywacją do ciągłego rozwoju. Dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy do świata Parkietów Jabłoński – tutaj komfort spotyka się z naturą.

Produkty dla Domu – artykuły

Bestsellery