RECTOR Polska Sp. z o.o.

Firma RECTOR Polska jest filią francuskiej grupy Rector Lesage działającej na rynku od ponad 65 lat i będącej liderem w zakresie produkcji prefabrykatów z betonu sprężonego.

RECTOR Polska rozpoczęła swoją działalność na polskim rynku w 2003 roku. W listopadzie 2008 r. w Chrzanowie uruchomiliśmy pierwszy zakład produkcyjny belek z betonu sprężonego. Tutaj znajduje się nasza siedziba i główny magazyn.

RECTOR Polska tworzy zespół ponad 60 pracowników, działamy na terenie całego kraju. W 2014 roku otworzyliśmy nasz pierwszy oddział wraz z magazynem belek w Polsce Centralnej, w Mszczonowie (okolice Warszawy). Nasze działania od kilku lat skupione są na aktywacji sprzedaży na obszarze całego kraju. Naszym zespołem zarządza Tomasz Chmielowiec Dyrektor Operacyjny RECTOR Polska od 2009 roku, naszą firmę tworzy 6 działów.

Mamy własny Dział Projektowania który stanowi grupa 8 profesjonalistów, inżynierów współpracująca najmocniej z Działem Handlu. Każda nasza oferta przedstawiona państwu jest opracowywana indywidualnie do danego projektu. Służymy pomocą w wyborze odpowiedniego rozwiązania technicznego, jesteśmy otwarci na państwa potrzeby, doradzimy i opracujemy rozwiązania w pełni spełniające oczekiwania.

Przez lata działalności na rynku polskim udało nam się otrzymać szereg nagród i wyróżnień związanych z produktami. Zwłaszcza doceniany jest nasz autorski system RECTOLIGHT, alternatywa dla klasycznego stropu.

Architektura & Biznes – artykuły

Produkty dla Architekta – artykuły

Produkty dla Domu – artykuły

Bestsellery