Selt Sp. z o.o.

Nie od dziś wiadomo, że słońce jest dla człowieka źródłem naturalnego światła i pozytywnej energii, wywierając tym samym dobroczynny wpływ na jego organizm.
Pomimo jednak swoich pozytywnych właściwości, może ono w nadmiarze szkodzić. Wychodząc temu naprzeciw, firma SELT SUN PROTECTION SYSTEMS, dzięki wdrożeniu wielu innowacyjnych rozwiązań w zakresie produkcji osłon przeciwsłonecznych, dba o to, aby obcowanie ze słońcem było bezpieczniejsze, a praca w nasłonecznionych pomieszczaniach bardziej komfortowa. W naszej ofercie znajdziecie Państwo pełną gamę produktów takich jak: żaluzje fasadowe, rolety tekstylne (Refleksol®), łamacze światła, markizy czy pergole, które z pewnością uda się odpowiednio dopasować do architektury konkretnego obiektu.

Należy pamiętać, że osłony przeciwsłoneczne nie tylko zabezpieczają wnętrza obiektów przed nadmiernym nagrzaniem latem, ale również ograniczają wykorzystanie urządzeń klimatyzacyjnych, a co za tym idzie przyczyniają się do zmniejszenia kosztów eksploatacji budynków. Dlatego też warto pomyśleć już na etapie projektowania obiektu nad rozwiązaniem, które zapewni właściwą kontrolę nasłonecznienia oraz zbilansowany dostęp światła dziennego do pomieszczenia, a przy okazji stanie się być może paszportem dla budynków starających się o certyfikaty BREEAM czy LEED.

Produkty dla Architekta – artykuły

Produkty dla Domu – artykuły

Bestsellery