Joanna Lemka-Wójcik

Joanna Lemka-Wójcik


Architekt z wykształcenia i z zamiłowania, pasjonatka rynku nieruchomości, absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej. Dyplom obroniła w 2018 roku z wynikiem celującym, a jej praca magisterska otrzymała nagrodę Ministra Inwestycji i Rozwoju.

Jestem założycielką  jlw studio. Swoje doświadczenie zdobywałam pracując w warszawskich biurach projektowych, a także u deweloperów (Skanska Property Poland) i inwestorów instytucjonalnych (Uniwersytet Warszawski).

Wydobywanie potencjału z nieruchomości to moja misja i pasja. Potrafię dostrzec potencjał w każdym wnętrzu. Uwielbiam ultra funkcjonalne i ponadczasowe rozwiązania. Dobrze czuję się projektując w stylistyce skandynawskiej, modern vintage i stylu loftowym. Jednocześnie lubię kolor i nie boję się go używać.

Zawsze szczegółowo rozpoznaję potrzeby Inwestora, aby stworzyć wnętrze dopasowane do indywidualnych preferencji estetycznych, stylu życia i budżetu.

Prywatnie jestem żoną inżyniera (z którym zdarza mi się konsultować instalacyjne wyzwania w projektach), mamą Maksymiliana, pasjonatką jazdy na rowerze, fotografii i dobrej kawy.

Indywidualne podejście, jasne określenie zasad współpracy, sprawność działania i profesjonalne wsparcie zarówno estetyczne jak i techniczne są zdecydowanymi wyróżnikami jlw studio i znajdują odzwierciedlenie w pozytywnych opiniach zadowolonych klientów.

Zapraszam do współpracy.

Bestsellery