Natala Tarnowska

Projektantka przestrzeni i produktu, studiowała na wydziale Architektury Wnętrz na warszawskiej ASP oraz wzornictwo na specjalizacji Industrial/Domestic Design w School of Form Uniwersytetu SWPS.

Doświadczenie zdobywała w biurze projektowym Atelier Starzak Strebicki działającym na styku architektury, urbanistyki i designu w Poznaniu oraz w pracowni projektowej Zofii Strumiłło w Warszawie. Była częścią szeregu oddolnych inicjatyw poświęconych miejscotwórczości, wyzwaniom współczesnego życia w mieście, m.in.: studenckiego zespołu badawczo-projektowego w ramach projektu Parlamentu Europejskiego „Parlament 2030+”, podczas którego dyskutowano i tworzono scenariusze rozwiązań dot. sposobu komunikacji dla przyszłych rządów i społeczeństw.

„W dzisiejszej płynnej rzeczywistości szczególnie lubię przyglądać się punktom styku naszej codziennej egzystencji, gdzie ludzkie ciało i zmysły spotykają się z efektami naszego pędzącego trybu życia i kultury. To, jak na nie wpływają, jest dla mnie wielką inspiracją. Fascynuje mnie kształtująca życie siła przestrzeni, w których żyjemy oraz przedmiotów, którymi się otaczamy.”

Architektura & Biznes – artykuły

Bestsellery