Beton architektoniczny — idealny do każdego wnętrza

 

Beton architektoniczny to materiał, który rozgościł się już w naszych salonach na dobre. Doskonale komponuje się z rozmaitymi materiałami nie zakłócając harmonii wnętrza. Jego niewątpliwą zaletą jest neutralność i bycie surowym ale naturalnym tłem.

Beton lubi się z drewnem, cegłą i stalą. Pasuje do nowoczesnych wnętrz, do stylu loftowego, skandynawskiego, industrialnego, ale wykorzystuje się go również we wnętrzach eklektycznych i boho.

Płyty Concrete Art® na Twoją ścianę

Płyty ścienne z betonu GRC (beton zbrojony włóknem szklanym) są produkowane w Polsce od 2013 roku. Są mrozoodporne, niepalne i wyjątkowo trwałe. Z powodzeniem sprawdzą się zarówno na kominku jak i na elewacji budynku.

przykład zastosowania płyt Concrete Art w kolorze szarym

© Concrete Art

Dzięki dwuetapowej impregnacji są odporne na działanie czynników atmosferycznych przez wiele lat. Wyróżniają się naturalnością lekkością (18 kg/m2) – panele mają tylko 1 cm – można je bez obaw montować zarówno za pomocą kleju montażowego jak i kołków czy specjalnych haków.

Produkowane są w pięciu naturalnych odcieniach szarości lub w odcieniach na zamówienie. Dzięki zastosowaniu włókna szklanego i dopracowanej autorskiej mieszance płyty Concrete Art® wyróżniają się nie tylko trwałością ale i piękną teksturą w trzech wariantach: gładką, średnio porowatą i mocno porowatą.

Wzornik odcieni zastosowany w produktach

© Concrete Art

Montaż płyt jest czysty i szybki za pomocą rekomendowanych klejów do kupienia w naszym sklepie. Płyty można docinać szlifierką i wycinać otwory pod gniazda. Firma Concrete Art® produkuje także płyty w niestandardowych formatach oraz oferuje cięcie i fazowanie płyt na mozaiki oraz blaty kuchenne, łazienkowe, stoły, donice i parapety.

Hexi S — plaster miodu

© Concrete Art

Zapraszamy do kontaktu z wykwalifikowanym doradcą pod numerem 792 345 412 lub pod adresem biuro@concreteart.pl Dowiecie się Państwo jak bezpiecznie i estetycznie zamontować płyty GRC w domu. Przed każdym zakupem warto zapoznać się z walorami produktu, dlatego oferujemy wysyłkę bezpłatnego wzornika w dostępnych odcieniach. Zapraszamy do naszego sklepu www.plytybetonowe.eu oraz na stronę www.concreteart.pl

Więcej informacji na stronie firmy Concrete Art na portalu A&B.

DACHRYNNA: zintegrowany system dachowy 2w1 (Dach + Rynna)
Bestsellery