Wełniane dywany do domu przyjazne planecie

Wełniane dywany do domu przyjazne planecie

Agnella, białostocka fabryka dywanów wełnianych, powstała z marzeń o pięknie. Z marzeń ludzi, którzy od ponad 45 lat, każdego dnia dbają aby ich wizja urzeczywistniała się we wnętrzach na całym świecie.

Dywan DIAMOND DAMORE
miedziany

Dywan DIAMOND DAMORE miedziany

© Brintons Agnella

Doświadczenie i najnowsze technologie

To dzięki doświadczonemu zespołowi dywany tkane są z najlepszych przędz, z troską o najwyższą jakość wykonania i z wykorzystaniem ponadczasowego wzornictwa. Każdy produkt jest zaprojektowany i wykonany przez doświadczony zespół, przy zastosowaniu najnowszych technologii.

Cały proces produkcji – od surowca aż po finalny produkt – odbywa się pod jednym dachem w fabryce w Białymstoku. To pozwala na kontrolę jakości na każdym etapie powstawania dywanu, co potwierdzają najważniejsze międzynarodowe certyfikaty.Wełna to nasza pasja. Jest naturalnym i w pełni odnawialnym surowcem. Powstaje i jest pozyskiwana przy minimalnym wpływie na środowisko naturalne. To sprawia, że wełniane dywany są jednymi z najbardziej przyjaznych naszej planecie.

Dywan DIAMOND ANATO
ciemny beż

Dywan DIAMOND ANATO ciemny beż

© Brintons Agnella

Diamond to kolekcja dywanów wyjątkowo miękkich i przyjemnych w dotyku. Bardzo wysokie i gęste runo wykonane jest z najwyższej jakości wełny nowozelandzkiej. Jest to najlepszy rodzaj wełny owczej na rynku, co wpływa nie tylko na komfort użytkowania, ale również na prestiżowy wygląd produktu.

                                   Dywan DIAMOND YOKO
alabastrowy

Dywan DIAMOND YOKO alabastrowy

© Brintons Agnella

Trwałość i jakość wykonania

Dywany są niezwykle trwałe i sprawdzą się przez wiele lat użytkowania. Kolekcja dostępna jest w kilku paletach kolorystycznych od delikatnych pasteli po bardziej klasyczne brązy i borda.

W kolekcji Noble zastosowano unikatowe połączenie trzech poziomów wełnianego runa – pętelkowego, ciętego oraz płaskiego. Nadaje to dywanom wielowymiarowości i wyjątkowego charakteru. Kolorystyka jest monochromatyczna, stonowana, bazująca jedynie na odcieniach szarości.

                                   Dywan NOBLE ONI jasny szary

Dywan NOBLE ONI jasny szary

© Brintons Agnella

Dzięki użyciu niebarwionej przędzy oraz znaczącemu ograniczeniu zużycia wody i energii w procesie produkcji kolekcja powstaje zgodnie z nurtem eko design.

Więcej informacji na stronie firmy AGNELLA / BRINTONS AGNELLA Sp. z o.o. w portalu PdD.

DACHRYNNA: zintegrowany system dachowy 2w1 (Dach + Rynna)
Bestsellery