Stwórz własną dżunglę z Bujnie – kwietniki i meble dla roślin

Stwórz własną dżunglę z Bujnie – kwietniki i meble dla roślin


Firma Bujnie specjalizuje się w designie roślinnym. Tworzą kwietniki i meble, dzięki którym wprowadzisz i zorganizujesz zieleń we wnętrzu domu, biura, hotelu czy restauracji. Cechą charakterystyczną ich projektów jest czysta forma i precyzyjne, ręczne wykonanie.

Kwietnik Hula

Kwietnik Hula

© Bujnie

Studio projektowe i manufaktura

W projektach łączą funkcjonalność i estetykę tak, aby bujne elementy wyposażenia stanowiły elegancką, graficzną ozdobę każdego wnętrza oraz eksponowały piękno roślin. Projektują w zgodzie z filozofią biophilic design. Oznacza to, że w centrum pracy zawsze stawiają człowieka i jego potrzebę obcowania z naturą na co dzień. Wszystkie produkty powstają w ich manufakturze na Śląsku z rąk najlepszych rzemieślników.

Konsola Doppi          

Konsola Doppi, Kwietnik Tondo

© Yassen Hristov

Kwietniki i meble najwyższej jakości

Oferta jest bogata w kwietniki podłogowe, naścienne, zwieszane z sufitów, na jedną i wiele roślin, na małe okazy, ale i te naprawdę duże. W ich ofercie znajdziecie również, meble jak lustro Halo czy nagradzany stolik Ovio, w których również znajdzie się miejsce na ulubione rośliny. Bujnie pomogło zazielenić tysiące domów i setki biur, restauracji, a także hoteli.

                              Kwietnik Tondo

Kwietnik Tillo

© Yassen Hristov

Projekty indywidualne ze stali

W ich śląskiej manufakturze współpracują bezpośrednio z architektami, realizując ich najśmielsze indywidualne projekty. Ze stali są w stanie stworzyć, niemal wszystko! Ich produkty malowane są proszkowo na każdy dowolny kolor z palety RAL. Dzięki zastosowaniu tej technologii zyskują trwałą ochronę przed korozją, dzięki czemu można je stosować również na dworze.

Kwietnik Floos

Kwietnik Floos

© Bujnie

Jakość i wzornictwo poparte nagrodami

Bujnie jest znaną marką świata designu w Polsce, jak i za granicą, świadczą o tym realizacje w Paryżu, Mediolanie, Londynie, a nawet odległym Seulu. Jak również, nagrody, które zdobyli w ciągu ostatnich lat.

Na koncie mają:

  • Nagroda Łódź Design Festival „Must Have 2018, 2019, 2020, 2021”
  • Finalista konkursu Dobry Wzór 2021 organizowanego przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego

 

Więcej informacji na stronie firmy Bujnie w portalu PdD.

DACHRYNNA: zintegrowany system dachowy 2w1 (Dach + Rynna)
Bestsellery