Artykuł/projekt zostanie dodany do prywatnej biblioteki dostępnej w panelu użytkownika (wymaga zalogowania).

Dom parterowy o przemyślanym układzie funkcjonalnym

i

Gotowy projekt uA266 jest to ciekawy dom parterowy o przemyślanym układzie funkcjonalnym i nowoczesnej bryle, przykryty płaskim dachem.

dom uA266

dom uA266

© uArchitekta

Na uwagę zasługuje reprezentacyjne wejście główne, usytuowane pod betonową pergolą, cofnięte względem głównej osi budynku. Efektowna elewacja zewnętrzna tego projektu domu postała dzięki połączeniu białego tynku z jasno-szarymi płytami betonowymi oraz drewnianymi elementami. W wewnętrznym układzie funkcjonalnym zaplanowano otwartą i jasną strefę dzienną, z dużymi przeszkleniami i widokiem na ogród. Znajduje się tu otwarta kuchnia z wielofunkcyjną wyspą kuchenną, jasny salon z jadalnią otwarty na ogród oraz gabinet idealny do pracy w ciszy.

dom uA266

dom uA266

© uArchitekta

W strefie nocnej zaprojektowano masterbedroom, czyli komfortowy apartament rodziców oraz trzy ustawne i wygodne sypialnie. Dopełnieniem tej strefy jest ogólnodostępna łazienka z wanną i osobne pomieszczenie pralni. W bryle tego projektu domu znajduje się ponad to garaż na dwa auta połączony przejściem z domem.

dom uA266

dom uA266

© uArchitekta

Projekt uA266 jest to idealna propozycja dla rodziny 2+2 lub 2+3, która ceni sobie przestrzeń, nowoczesną architekturę oraz komfort mieszkania. Projekt zapewnia dostęp do 177m2 powierzchni użytkowej mieszkalnej.

dom uA266

dom uA266

© uArchitekta

Głos został już oddany

DLA INSTALATORA
Bestsellery
Nowa generacja okien dachowych GREENVIEW – nowy standard na nowe czasy
Mexen – nowoczesne wyposażenie Twojej łazienki
KLUDI – nowy wymiar luksusu