Drzwi MP wyjątkowe jak każdy z Nas – za naszymi drzwiami stoi Twój pomysł

Każdego dnia przekonujemy, się że dom powinien być źródłem spokoju i odpoczynku. Dlatego też poszukujemy rozwiązań, do których nie musimy się dostosowywać, bo to one dostosują się do Nas. Takie są właśnie DRZWI MP wyjątkowe jak każdy z nas. Wykonywane z pasją i najwyższą starannością o każdy szczegół.

Drzwi zewnętrzne stare drewno DZ89

Drzwi zewnętrzne stare drewno DZ89

© MP DRZWI

Śledząc najnowsze trendy i sięgając do przeszłości, łącząc tradycję z nowoczesnością stworzyliśmy pięć wyjątkowych kolekcji drzwi wewnętrznych. RUSTIC to kolekcja drzwi MP, której głównym celem jest podkreślenie naturalnego piękna drewna.

Kolekcja FLAT DW 40 palisander

Kolekcja FLAT DW 40 palisander

© MP DRZWI

Powstają one zawsze z surowców w pełni ekologicznych i odnawialnych. Konstrukcja tych drzwi oparta jest na bazie drewna sosnowego pokrytego warstwą prawdziwego szczotkowanego dębu. Dzięki zastosowanej metodzie olejowania uzyskujemy niezwykle naturalny i subtelny rysunek drewna. Technologia ta jest w pełni ekologiczna i bezpieczna także dla dzieci i osób z alergią.

Drzwi zewnętrzne DZ 130

Drzwi zewnętrzne DZ 130

© MP DRZWI

CLASSIC to kolekcja drzwi nadająca wnętrzu niepowtarzalnego stylu. Szeroki wybór zdobień w postaci stopek, koron, gzymsów oraz opasek pozwoli skonfigurować drzwi idealnie dopasowane do każdego wnętrza. Istotny element kolekcji, stanowią stylizowane przeszklenia, podkreślające jej elegancki charakter. MILLED to nieograniczona grupa wzorów drzwi MP wyróżniająca się minimalizmem a jednocześnie elegancją. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej techniki i indywidualnego pomysłu, możemy stworzyć wyjątkowy i niepowtarzalny wzór wykonany specjalnie dla klienta.

Kolekcja RUSTIC DW 77

Kolekcja RUSTIC DW 77

© MP DRZWI

MODERN to grupa drzwi o charakterze nowoczesnym, których stylistyka oparta jest na kształtach geometrycznych. Różnorodność sposobów wykończenia powierzchni w połączeniu z szeregiem dostępnych kształtów i rodzajów przeszkleń pozwala uzyskać efektowną oraz praktyczną przestrzeń. FLAT to synonim minimalizmu. Prosta, płaska forma drzwi wzbogacona ciekawym naturalnym rysunkiem drewna, fornirem kamiennym lub lakierem kryjącym z palety RAL lub NCS odnajdzie się w każdym wnętrzu. Kolekcja ta rekomendowana jest również do zastosowania jako drzwi ukryte, które doskonale sprawdzające się zarówno w małych wnętrzach jak również w obiektach biurowych czy hotelowych.

Kolekcja RUSTIC DW 98 (sp2)

Kolekcja RUSTIC DW 98 (sp2)

© MP DRZWI

MP DRZWI oprócz możliwości udziału w procesie projektowania wymarzonych drzwi wewnętrznych, oferuje także drzwi zewnętrzne. Dowolna konfiguracja wzorów oraz wyposażenia dodatkowego, pozwala uzyskać niepowtarzalne efekty w postaci wyjątkowego produktu niedostępnego w sieciach handlowych. MP DRZWI jest w stanie zrealizować najbardziej złożone projekty autorskie na podstawie dostarczonych szkiców lub zdjęć. MP oferuje pełne wsparcie podczas całego procesu począwszy od profesjonalnego doradztwa, pomiaru, po przez wykonanie oraz montaż drzwi.

Kolekcja CLASSIC DW 105

Kolekcja CLASSIC DW 105

© MP DRZWI

 

Więcej informacji na stronie firmy MP DRZWI w portalu PdD.

DACHRYNNA: zintegrowany system dachowy 2w1 (Dach + Rynna)
Bestsellery