GIGAntyczne płytki niemieckiej marki Interbau Blink

 

Płytki wielkoformatowe coraz częściej wybierane są jako element wykończenia ścian i podłóg. Nie tylko prezentują się efektownie i nowocześnie, ale również zwiększają optycznie przestrzeń. Od kilku lat coraz większym powodzeniem cieszy się kolekcja wielkoformatowych płytek gresowych Giga-Line, których producentem jest niemiecka firma Interbau Blink.

W ich ofercie firmy znajdują się płytki o formatach 1200×600, 1200×1200, 2600×1200, a ich grubość wynosi jedynie 6 mm. Wielkoformatowe gresy są mrozoodporne, nie pękają oraz łatwo utrzymać je w czystości. Sprawdzą się zarówno w domu, jak i przestrzeni biurowej.

Cleveland – Vintage White

Cleveland – Vintage White

© Hermann

Kolekcja Giga-Line to inspirujące motywy do domu i biura

Płytki Giga-Line mogą posłużyć również jako narzędzie do kreowania charakteru aranżacji wnętrz. Można znaleźć rozwiązania inspirowane zarówno stylem industrialnym, nowoczesnym i minimalistycznym. Każda seria płytek z kolekcji Giga-Line ma swój unikatowy charakter.

Detroit – Copper Brown

Detroit – Copper Brown

© Hermann

Seria Detroit inspirowana jest stylem przemysłowym. Kolekcja przyciąga wzrok kolorami imitującymi metale, takimi jak Copper Brown, Nickel White, Iron Black oraz Steel Grey. Szczególne wrażenie robią płytki upodobnione do kortenu, czyli miedzianej blachy, która nadaje architekturze ekstrawaganckiego stylu.

Columbia – White Cream

Columbia – White Cream

© Hermann

Beton obecnie pełni w architekturze ważną funkcję. Płytki imitujące beton w kolekcji Columbia dostępne są zarówno w typowych szarościach, jak i w ciepłym odcieniu beżu oraz surowym graficie. Seria płytek Columbia jest rozszerzona o format 800×800 mm. Zastosowanie systemu modułowego pozwala na zestawienie ze sobą płytek w różnych rozmiarach i stworzeniu spójnej i estetycznej aranżacji.

Cleveland – New Black

Cleveland – New Black

© Hermann

Natomiast styl „Shabby chic” to nastrojowa alternatywa dla tych, których nie pociąga chłód i nowoczesność stylu minimalistycznego. Inspirowana tym trendem kolekcja Cleveland w pełni oddaje charakter postarzałej elegancji. Określenie „Shabby Chic” oznacza także malowanie jednego obiektu kilkoma warstwami farby w celu uzyskania zacieków i prześwitów. Stwarzają one uczucie estetycznej niedoskonałości.

Płytki wielkoformatowe niemieckiej marki Interbau Blink

kolekcja GIGA-Line

© Hermann

Kolekcja GIGA-Line to idealny pomysł dla wielbicieli klasycznych aranżacji, którzy pragną urządzić swoje wnętrze w niepowtarzalnym stylu. Płytki wielkoformatowe to rozwiązanie łączące w sobie najnowsze trendy oraz szeroki zakres zastosowań. Duże formaty w połączeniu z małą ilością fugi sprawiają, że całość powierzchni jest bardziej nowoczesna i elegancka. Na polskim rynku płytki są sprzedawane przez oficjalnego dystrybutora — firmę Hermann Sp. J.

 

Więcej informacji na stronie firmy HERMANN w portalu PdD.

DACHRYNNA: zintegrowany system dachowy 2w1 (Dach + Rynna)
Bestsellery