Wyrazisty styl i elegancja z nutą ekstrawagancji – Kostiumy Meblowe Novelle

Wnętrza mają swoją aurę, koloryt i smak – w Novelle tworzymy je od lat

Bazując na wieloletnim doświadczeniu, tworzymy meble i dodatki dla miłośników wyrazistego stylu. NOVELLE Sp. z o.o. to zarówno ponadczasowa klasyka w nowoczesnej odsłonie, jak i oryginalne projekty dla tych, którzy poszukują mebli unikatowych, łączących piękno i funkcjonalność, z lekką nutą ekstrawagancji. Nasze meble powstają w dobrodzieńskiej fabryce, od projektu po jego realizację, łączymy design z najlepszymi tradycjami rzemiosła. Stale się rozwijając, nadal cenimy niezastąpioną pracę ludzkich rąk i dbałość o każdy detal — nasze meble sygnujemy znakiem Best Quality, potwierdzając, że są to kolekcje zapięte na ostatni guzik.

Kolekcja Elia – Kostium meblowy №6

Kolekcja Elia – Kostium meblowy №6

© NOVELLE

Kostiumy Meblowe Nouvelle

Nieustannie poszukujemy nowych inspiracji, czerpiąc z całego świata, wybieramy spośród form, wzorów i kolorów, by tworzyć „idealny styl Novelle”. Co sezon proponujemy nowe rozwiązania w postaci Kostiumów Meblowych Novelle — to nasz przepis na gotowe, współczesne wnętrze.

Łóżko Iris – Kostium meblowy №4

Łóżko Iris – Kostium meblowy №4

© NOVELLE

Jakość bez kompromisów

Używamy tylko najlepszych surowców i materiałów, poddajemy je bezkompromisowej selekcji. Wiele z nich znajdziecie wyłącznie u nas, dzięki czemu mogą zaistnieć w waszych wnętrzach, tworząc niepowtarzalne i oryginalne aranżacje. Lubimy się wyróżniać dlatego odważne zestawienia, kontrasty faktur i unikatowe dodatki to cechy charakterystyczne naszych kolekcji.

Konsola Elia – Kostium meblowy №6

© NOVELLE

Meble spersonalizowane

Tworząc meble, pamiętamy, że każdy jest inny, ma swoje oczekiwania i potrzeby, dlatego wraz z projektantami, możemy dostosować meble do waszych potrzeb. Zaplecze, którym dysponujemy, pozwala nam na modyfikacje poszczególnych mebli zgodnie z wytycznymi klienta, tak by idealnie wpisały się w wasze wnętrza. Inne wymiary, ilość półek, szuflad, oświetlenie — indywidualne podejście to nasza codzienność. Zapraszamy do świata Novelle!

 

Więcej informacji na stronie firmy NOVELLE Sp. z o.o. w portalu PdD.

DACHRYNNA: zintegrowany system dachowy 2w1 (Dach + Rynna)
Bestsellery