Trufle – personalizowane mozaiki

Trufle – personalizowane mozaiki

Czy wiesz, jaki jest sekret smaku czekoladowych trufli? Ręczna produkcja, różnorodność, dopracowany w każdym szczególe przepis, lokalne składniki wysokiej jakości… Ale najważniejsze jest serce czekoladki — aksamitny krem, dzieło mistrza czekolady. To dzięki jego talentowi i doświadczeniu każdy kawałek jest naprawdę niepowtarzalny. Nazywamy się Trufle, ale nie jesteśmy specami od czekolady. Robimy mozaiki.

Mozaika Spotty Thin na
ścianie pomiędzy kuchennymi szafkami

Mozaika Spotty Thin na ścianie pomiędzy kuchennymi szafkami

© TRUFLE

MOZAIKI

Możesz ich użyć w projekcie wnętrza łazienki, kuchni czy domowego basenu. Ale lubimy, kiedy myślisz o naszych mozaikach jak o małych kawałkach pysznych czekoladek. Jedynych w swoim rodzaju. Nie do podrobienia. Zaprojektowanych z dbałością o każdy szczegół. I z sekretem, którym jest kreatywność naszych artystów oraz zdolne ręce fachowców. To oni stworzą i ułożą każdy wzór mozaiki, jaki sobie zamarzysz. Niczym czekoladowe trufle w pachnącym pudełku.

 Indywidualny projekt
mozaiki w łazience         Beżowe Palmy jako dekoracja
ściany w hallu

Indywidualny projekt mozaiki w łazience, Beżowe Palmy jako dekoracja ściany w hallu

© TRUFLE

Szukasz pomysłu do wnętrza, który zaskoczy Cię niczym słodki prezent-niespodzianka? Jeśli chcesz rozpocząć przygodę z Truflami, otrzymasz od nas:

  • ekologiczne, najwyższej jakości szklane mozaiki, które powstają wyłącznie z pochodzących z recyklingu materiałów;
  • indywidualny projekt od kreatywnych designerów i artystów. Możesz też wybrać jeden z proponowanych przez nas wzorów – spersonalizujemy go na Twoje potrzeby!
  • pełne zaangażowanie i współpracę na każdym etapie projektu;
  • zawsze z bezpłatną wycenę ze wstępnymi projektami.

Mozaika Puro
z kolekcji Basic w aranżacji jadalni

Mozaika Puro z kolekcji Basic w aranżacji jadalni

© TRUFLE

Pamiętasz tę scenę? „Życie jest jak pudełko czekoladek. Nigdy nie wiesz, co ci się trafi”, mówił Forest Gump. Wybierz mozaikę od Trufli, a zaskoczymy Cię jak najpyszniejsza pralinka z Twojego pudełka.

Więcej informacji na stronie firmy TRUFLE MOZAIKI w portalu PdD.

DACHRYNNA: zintegrowany system dachowy 2w1 (Dach + Rynna)
Bestsellery