BERTRAND sp. z o.o. sp. k.

Dlaczego produkty marki BERTRAND?
Dlatego, że są to produkty markowe. Firma BERTRAND swoją renomę buduje nieprzerwanie od 1969 roku. Od tego czasu spełniliśmy marzenia wielu Klientów w Polsce, w krajach europejskich, a nawet w USA, Australii i Nowej Zelandii. BERTRAND to ceniony producent okien, drzwi oraz fasad. Cieszymy się szerokim uznaniem inwestorów w budownictwie indywidualnym, inwestycyjnym, zabytkowym a także w najbardziej restrykcyjnym budownictwie energooszczędnym i pasywnym.

Skąd tak wysoka jakość produktów BERTRAND?
Wysoką jakość zawdzięczamy nowoczesnym technologiom wytwarzania oraz nieustannym inwestycjom w badania i rozwój produktów. Jako nieliczny producent w Polsce z powodzeniem wprowadziliśmy do sprzedaży nowoczesne produkty osiągając tym samym miano prekursora wielu innowacyjnych rozwiązań w branży. O wysokiej jakości, bezpieczeństwie i komforcie użytkowania naszych produktów świadczą zdobyte prestiżowe nagrody, liczne certyfikaty oraz pozytywne komentarze naszych Klientów.

Dlaczego oferta BERTRAND jest kompleksowa?
Dlatego, żeby nie tracić cennego czasu. Oferujemy szeroki wybór produktów z różnych materiałów: PVC, drewno różnego rodzaju od tradycyjnej polskiej sosny aż po egzotyczne gatunki, aluminium a także produkty z materiałów łączonych: PVC-aluminium oraz drewno-aluminium. Oprócz szerokiej gamy okien i drzwi proponujemy także niezliczone dodatki np.: rolety, żaluzje fasadowe, moskitiery, bramy garażowe, konstrukcje całoszklane czy nowoczesne systemy sterowania „domem inteligentnym”.

Produkty dla Domu – artykuły

Bestsellery