BIAMS Budownictwo i Architektura Marcin Sieradzki

Łódzka pracownia architektoniczna istniejąca nieprzerwanie od 2005, której właściciel i główny projektant Marcin Sieradzki jest doświadczonym architektem z uprawnieniami. Od 2018 roku działamy w całej Polsce wykonując dla Państwa indywidualne projekty domów, willi i rezydencji oraz ich wnętrz.

Głównym profilem firmy są zatem projekty nowoczesnych budynków jednorodzinnych, zarówno w tkance miejskiej jak i na działkach wręcz oddalonych od cywilizacji. Domy cechuje zawsze ciekawa bryła wyróżniająca się na tle innych budynków. Projektowane są zarówno domy z dachem płaskim, jak i nowoczesne stodoły z poddaszem użytkowym lub bez. Ale nie tylko. W ofercie są także budynki wielorodzinne, projekty wnętrz, przebudowy i rozbudowy istniejących budynków, jak również projekty budynków komercyjnych lub multifunkcyjnych. Wszystkie projekty są przemyślane pod względem estetycznym i funkcjonalnym, z uwzględnieniem potrzeb klientów, niezbędnych warunków zabudowy, a także właściwości użytych materiałów.

Pracownia realizuje kompleksowe projekty, od analiz terenu i koncepcji poprzez szczegółowe projekty wykonawcze, a także pomaga w uzyskaniu pozwolenia na budowę. Architekci z BIAMS odpowiadają na potrzeby współczesnychKklientów jak również reagują na trendy i zmieniające się prawo polskie i międzynarodowe, dlatego wiele z projektowanych domów to budynki ekologiczne i pasywne. Projekty powstają przy współpracy z profesjonalnymi firmami branżowymi, co daje pewność na wysoką jakoś usług oraz pełny profesjonalizm osiągnięgty dzięki optymalizacji i doświadczonemu zespołowi

Produkty dla Domu – artykuły

Bestsellery