BIAMS Budownictwo i Architektura Marcin Sieradzki

Łódzka pracownia architektoniczna istniejąca nieprzerwanie od 2005, której właściciel i główny projektant Marcin Sieradzki jest doświadczonym architektem z uprawnieniami. Od 2005 r.

Głównym profilem firmy są projekty nowoczesnych budynków jednorodzinnych, zarówno w tkance miejskiej jak i na działkach wręcz oddalonych od cywilizacji. Domy cechuje zawsze ciekawa bryła wyróżniająca się na tle innych budynków. Projektowane są zarówno domy z dachem płaskim, jak i stodoły z poddaszem użytkowym. Ale nie tylko. W ofercie są także budynki wielorodzinne, projekty wnętrz, przebudowy i rozbudowy istniejących budynków, jak również projekty budynków przemysłowych i publicznych. Wszystkie projekty są przemyślane pod względem estetycznym i funkcjonalnym, z uwzględnieniem potrzeb klientów, niezbędnych warunków zabudowy, a także właściwości użytych materiałów.

Pracownia realizuje kompleksowe projekty, od koncepcji poprzez szczegółowe projekty wykonawcze, a także pomaga w uzyskaniu pozwolenia na budowę. Architekci z BIAMS odpowiadają na potrzeby współczesnych klientów jak również reagują na trendy i zmieniające się prawo polskie i międzynarodowe, dlatego wiele z projektowanych domów to budynki ekologiczne i pasywne. Projekty powstają przy współpracy z profesjonalnymi firmami branżowymi, co daje pewność na wysoką jakoś usług.

Products for Home – articles

INSPIRATIONS
Bela shoe cleaning systems - the most important parameters of aluminum mats
Twinson terrace - an ecological alternative to stone or natural wood
Rotenso RVF air conditioning systems for commercial buildings