Meaco Polska

Meaco Polska jest autoryzowanym dystrybutorem wielokrotnie nagradzanych osuszaczy i oczyszczaczy powietrza firmy Meaco U.K. które są przodującym produktem na rynku Europejskim.
Produkcja urządzeń Meaco rozpoczęła się w 1991 roku, a zdobyte w tym czasie doświadczenie pomaga w ulepszaniu jakości naszych urządzeń, które z roku na rok są coraz bardziej nowoczesne, energooszczędne a zarazem ekonomiczne.

Każde urządzenie ma specyficzne przeznaczenie dlatego z naszymi produktami masz pewność, ze Twoje potrzeby zostaną w pełni zaspokojone.

Meaco U.K. jest wiodącym producentem wielokrotnie nagradzanych osuszaczy i oczyszczaczy powietrza : 3 nagrody „Which ?” , zwycięzca „Best Buy” , a także zwycięzca Sailing Today tests Magazine. Żaden inny producent osuszaczy nie zdobył tak wielu nagród w ostatnich czasach. Dostarczamy najwyższej jakości osuszacze oraz oczyszczacze powietrza w Europie.

Nasze osuszacze są idealnym wskazaniem dla osób, które chcą rozwiązać każdy problem związany z wilgocią, czy kondensacją . Dostarczamy urządzenia do wszelkiego zastosowania, od domowego użytku, po przemysłowe i budowlane , a także na jachty czy przyczepy campingowe. Każde z urządzeń zostało tak zaprojektowanie, by być najlepszym w swojej klasie, więc możesz mieć pewność, że produkt wysokiej jakości, który posłuży Ci wiele lat.

Jako autoryzowany serwis dbamy o szybką naprawę gwarancyjną i pogwarancyjną udostępniając urządzenia zastępcze.

Produkty dla Domu – artykuły

Bestsellery