Agnieszka Deptuła

Architekt, projektantka wnętrz oraz pasjonatka designu. W Poznaniu prowadzi autorską pracownię SPACELAB. Jest architektem z wykształcenia, ale to wnętrza nowoczesne stały się jej pasją. Jej realizacje zostały docenione między innymi przez Arch Daily, Design Milk i Elle Decoration. W 2018 r. została zaproszona na targi ESP Sport&Zdrowie jako prelegent z wykładem o roli designu w projektowaniu wnętrz siłowni i fitness.

Ceni minimalizm i funkcjonalność oraz realizacje z jakościowych materiałów - takie inwestycje są ponadczasowe i opierają się przemijającym modom. W projektach wnętrz lubi inspirować się tym, czym pasjonują się jej klienci – przez co nadaje ich inwestycjom personalnego i niepowtarzalnego wymiaru. W projekcie aranżacji wnętrz biurowych dla Formson stworzyła ściany najeżone elementami produkowanymi przez inwestora, a dla pasjonatów nart projektowała wnętrze w stylu górskiej rezydencji. Realizuje projekty kompleksowo - w Poznaniu, Warszawie, a także na terenie całej Polski. There is no limit!  

Jej studio SPACELAB to pomost pomiędzy architekturą a aranżacją wnętrz :  projekty nowoczesnych domów i rezydencji realizuje kompleksowo z myślą o ich wnętrzach, a przy projektach aranżacji wnętrz – korzysta z wiedzy zdobytej jako architekt.
Ma dzięki temu doświadczenie wykonawcze w obu dziedzinach oraz świadomość detalu - dzięki temu projekty nie przegrywają potem z rzeczywistością budowy.
Specjalnością SPACELAB Agnieszka Deptuła Architekt stały się projekty wnętrz mieszkalnych : domów, mieszkań, apartamentów oraz projekty wnętrz komercyjnych – biur, SPA, siłowni i fitness.
Po doświadczeniach zebranych nad realizacjami kilku tysięcy m2 wnętrz sportowych  - w SPACELAB powstała usługa GYM&FITNESS Architekt - w ramach której klienci planujący taką inwestycję mogą na wstępnym etapie ( przedprojektowym ) skorzystać z konsultacji architekta, który ma doświadczenie wykonawcze w realizacjach wnętrz siłowni i fitness.

INSPIRACJE