PDA 2024 – materiały i technologie dla Architekta. Zamów wersję drukowaną

Ergonomiczne krzesła i fotele biurowe

27 września '19

Treehouse Glass

Treehouse Glass jest esencją wszystkiego co najlepsze w produkcie Treehouse. Kształtem nawiązuje do domku na drzewie, tym samym podświadomie przywołuje pozytywne skojarzenia oraz pobudza kreatywność. Specjalna budowa ścianek oraz zastosowanie hartowanego szkła o wysokich parametrach akustycznych pozwalają zachować komfort akustyczny.

Treehouse Glass pozwala na wydzielenie z otwartej przestrzeni komfortowego oraz niebanalnego miejsca pracy oraz spotkań, przede wszystkim dzięki nowoczesnej formie, ale także udogodnieniom takim jak odpowiednie oświetlenie, wentylacja, mediaporty dostosowane do potrzeb czy możliwość zainstalowania monitora.

Leaf_Pod

Leaf_pod to modułowy i elastyczny system zapewniający prywatność akustyczną oraz wizualną. Idealnie pasuje do nowoczesnego miejsca pracy, ale także przestrzeni co-workingowej czy stref chillout.

Lekka konstrukcja Leaf_pod czerpie inspirację z natury, z delikatnej struktury liścia. Miękkie panele akustyczne otaczają użytkowników, tworząc osobista przestrzeń. Leaf_pod został zaprojektowany do pracy w różnych warunkach, takich jak praca w koncentracji, przestrzeniom dedykowanym spotkaniom czy współpracy między pracownikami, a także strefom relaksu. Dzięki innowacyjnej metodzie konstrukcji dostępny jest szeroki wachlarz konfiguracji oraz rozmiarów.

Standing box

Standing box to produkt rozszerzający kolekcję Quadra, który wychodzi naprzeciw potrzebom osób mieszkających w wielkich miastach. Gwarantuje schronienie oraz akustyczne wyciszenie, które pozwala na pracę czy rozmowę telefoniczną w odizolowanej przestrzeni.

Standing box obniża poziom hałasu w otwartych pomieszczeniach biurowych, lotniskach, strefach przestrzeni publicznej. Dzięki zastosowaniu szklanych, akustycznych drzwi eliminuje dźwięki dochodzące z zewnątrz, a klimatyzowane wnętrze zapewnia odpowiedni komfort.

Alberi

Panele Alberi swoimi kształtami nawiązują do drzew, dzięki czemu pozwalają przenieść elementy natury do wnętrza biura. Dostępne są w dwóch wersjach: wolnostojące oraz naścienne. W skład kolekcji wchodzą dwa kształty z trzema różnymi wzorami: w jodełkę, pasy oraz gładkie, co pozwala na szeroki wachlarz możliwości aranżacyjnych.

Panele Alberi pozwalają na stworzenie cichej przestrzeni, która dodatkowo pozwoli symbolicznie przenieść skrawek parku do przestrzeni biurowej oraz poprawić komfort pracy.

Głos został już oddany

Przełom w montażu gniazdek elektrycznych
Przełom w montażu gniazdek elektrycznych
Prisma Collection – 50 kolorów farb proszkowych Super Durable
CAD projekt design – 3. edycja spotkań z projektantami wnętrz
INSPIRACJE