PDA 2024 – materiały i technologie dla Architekta. Zamów wersję drukowaną

Exclusive – nowy kocioł kondensacyjnt marki Beretta

31 maja '19

DUŻY KROK W ROZWOJU KOTŁÓW WISZĄCYCH BERETTA

Kotły EXCLUSIVE to kamień milowy w rozwoju naściennych kotłów marki Beretta. Kocioł poprzez wiele zalet wyróżnia się na tle konkurencji. W szczególności istotny jest innowacyjny system aktywnej kontroli spalania ACC. Te cechy czynią z tej linii urządzeń nowoczesny i odpowiedni wybór dla osób ze szczególnymi wymaganiami, które nie chcą iść na kompromis. Energooszczędność i zmniejszenie emisji bez wpływu na poziom zapewnianego komfortu, dopełniają ekologiczny profil linii EXCLUSIVE, która stanowi największy wkład marki Beretta w ochronę środowiska, mając na uwadze cele wyznaczone dla państw UE do 2020 r. (strategia "Europa 2020")

INTERFEJS NAJNOWSZEJ GENERACJI

Kocioł EXCLUSIVE wyposażony jest w nowoczesny i przyjazny dla użytkownika panel sterowania, osłonięty elegancką klapką, pod którą można dostrzec pasek LED wskazujący aktualny stan pracy. Mały pasek diod odbija zielone światło na obudowie wskazując na poprawną pracę kotła.

Interfejs posiada podświetlany wyświetlacz LCD o przekątnej 3,5", który komunikuje się z użytkownikiem poprzez tekst i ikony. Cztery przyciski pozwalają na przeglądanie panelu w prosty i intuicyjny sposób, umożliwiając dostęp do wszystkich ustawień i parametrów kotła oraz instalacji. Zaawansowana autodiagnostyka w połączeniu z funkcjami panelu kontrolnego EXCLUSIVE dopełniają obraz innowacji.

AKTYWNA KONTROLA SPALANIA

System Active Combustion Control (ACC) EXCLUSIVE, zaprojektowany i opracowany przez Beretta, zapewnia funkcjonalność, wydajność i niski poziom emisji w każdych warunkach.

System ACC wykorzystuje czujnik jonizacji umieszczony w płomieniu palnika, co oznacza, że płyta sterująca obsługuje zawór gazu, który reguluje dopływ paliwa. System utrzymuje optymalną wartość mieszanki powietrza i gazu przez cały czas trwania modulacji mocy (pilnując, aby odczyty CO2 spełniały rygorystyczne normy emisji).

Wyrafinowany system sterowania Exclusive zapewnia samoregulację spalania, dzięki czemu nie ma potrzeby wstępnej kalibracji, a kocioł może pracować z różnymi rodzajami gazu.

MOŻLIWOŚĆ STEROWANIA SYSTEMEM GRZEWCZYM Z POZIOMU MOBILNEJ APLIKACJI

Dzięki udoskonalonej technologii, wymienniki w kotłach Beretta charakteryzują się bardzo wysoką sezonową efektywnością energetyczną na poziomie 94% (sprawność liczona w sposób podyktowany nową dyrektywą Unii Europejskiej ErP) i posiadają klasę efektywności energetycznej A. Podłączając do kotła inteligentny programator BeSMART Wi-Fi w trybie komunikacji cyfrowej, otrzymuje się możliwość zdalnego sterowania kotłem, a także całym systemem za pomocą mobilnej aplikacji na smartfonie lub tablecie. Takie połączenie kotła z programatorem gwarantuje klasę efektywności energetycznej już na poziomie A+. W celu zasięgnięcia szczegółowych informacji na temat nowego programatora BeSMART zapraszamy na dedykowaną stronę internetową www.besmart-home.pl.

5 LAT GWARANCJI

W związku z wysoką jakością urządzeń marki Beretta, firma RUG Riello Urządzenia Grzewcze S.A. oferuje 5-letnią gwarancję, której warun¬ki znajdują się na stronie www.beretta.pl. Dzięki rejestracji kotła (http://rejestracja.beretta.pl), użytkownik zostanie poinformowany o planowanym przeglądzie urządzenia, a w przypadku zagubienia karty gwarancyjnej, wszystkie dane odnośnie serwisowania kotła znajdą się w bazie danych producenta.

Beretta jest częścią Riello Group, wiodącego dostawcy innowacyjnych technologii ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji, bezpieczeństwa przeciwpożarowego i automatyki budynków

Głos został już oddany

KOS Elektro System – jakość, funkcjonalność i styl
Prisma Collection – 50 kolorów farb proszkowych Super Durable
CAD projekt design – 3. edycja spotkań z projektantami wnętrz
INSPIRACJE