PDA 2024 – materiały i technologie dla Architekta. Zamów wersję drukowaną

Klimatyzatory do biur, hoteli, restauracji

01 kwietnia '20


Gree jest największym producentem klimatyzatorów na świecie. W Polsce systemy klimatyzacji Gree obecne są od ponad 15 lat dzięki spółce Free Polska - wyłącznemu przedstawicielowi marki Gree w naszym kraju.

Sieć sprzedaży obejmuje kilkanaście lokalizacji w całej Polsce i opiera się na współpracy firm Partnerskich i Dystrybucyjnych: ALFACO, BEZET, KLIMA, SYSTHERM, CLIMA KOMFORT, KLIWEKO.

Rozwiązanie idealnie dopasowane do potrzeb

Marka Gree oferuje użytkownikom zarówno systemy split, multi split, jak i systemy VRF, które doskonale sprawdzą się obiektach użyteczności publicznej, biurach, hotelach, czy restauracjach. GMV5 daje możliwość zbudowania systemu o mocy nawet 246 kW, w którym może pracować do 80 jednostek wewnętrznych. Systemy VRF Gree GMV5 objęte 5 letnią gwarancją.

Innowacyjne technologie

Gree wychodzi naprzeciw oczekiwaniom zarówno projektantów, instalatorów, jak i klientów ostatecznych rokrocznie wprowadzając nowe rozwiązania technologiczne do systemów VRF Gree GMV5, które dotyczą budowy, estetyki i parametrów jednostek wewnętrznych, a także innowacyjnych metod sterowania. Takie działania mają wpływ na jeszcze efektywniejszą pracę systemów, skrócenie czasu montażu oraz poprawę komfortu użytkowania, co jest niezwykle istotne w przypadku dużych inwestycji, w których występuje np. konieczność rozliczania zużycia energii między poszczególnych użytkowników lokali.

Doskonałe parametry pracy

Systemy Gree VRF GMV5 powstały w oparciu o najnowocześniejsze rozwiązania oferowane w komercyjnych systemach ze zmiennym przepływem czynnika. Doskonałe parametry pracy w połączeniu z wysoką efektywnością sprawiają, że nasze urządzenia sprawdzają się w każdych warunkach, gwarantując przy tym najwyższą jakość i troskę o środowisko. Niskie zużycie energii, wysokie współczynniki wydajności oraz wskaźniki efektywności energetycznej to tylko niektóre z elementów charakteryzujących systemy VRF Gree. GMV5 posiadają certyfikaty Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego oraz EUROVENT, są również doceniane przez ogólnoświatowe organizacje certyfikujące.

Bogaty wybór jednostek

Systemy GMV5 dają możliwość budowania zarówno niewielkich, jak i rozbudowanych układów: od kilku do 80 jednostek dostępnych w 12 klasycznych typach: jednostki ścienne, kasetonowe, kanałowe, przypodłogowo-sufitowe jaki i konsole, wraz z bogatym wyborem sterowania: indywidualnego przewodowego i bezprzewodowego, a także centralnego, czy poprzez Wi-Fi. Urządzenia posiadają również możliwość planowania pracy z funkcją Day Timer, czy automatycznego wykrywania oraz diagnozy błędów i usterek, o czym informują odpowiednimi kodami błędów.

Głos został już oddany

KOS Elektro System – jakość, funkcjonalność i styl
Prisma Collection – 50 kolorów farb proszkowych Super Durable
CAD projekt design – 3. edycja spotkań z projektantami wnętrz
INSPIRACJE